Przeprowadzki
Zielona Góra

Szukasz profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która przewiezie twoje rzeczy na terenie Zielonej Góry lub do innego miasta ? Skontaktuj się z nami a przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Przeprowadzki i transport na terenie Zielonej Góry oraz w dowolne miejsce Polski i Europy.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z przeprowadzkami i transportem w Zielonej Górze i okolicach. Można u nas zamówić wszelkie usługi związane z przeprowadzką i transportem. Organizujemy przeprowadzki osób prywatnych przeprowadzając mieszkania oraz firmy i instytucje przewożąc wyposażenie biur.
Dysponujemy samochodami o różnych gabarytach w tym dużym meblowozem, którego objętość wynosi aż 50m3 a ładowność 4,2T. Meblowóz pomieści wyposażenie nawet mieszkania 3 – 4 pokojowego. Ciężarówka jest szczególnie przydatna podczas przeprowadzek dużych mieszkań i domów do innych miast. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wykorzystania windy załadunkowej.

Przeprowadzki mieszkań Zielona Góra

Dla mieszkańców Zielonej Góry przygotowaliśmy zróżnicowaną oferta usług. Obejmuje ona zarówno drobne przewozy, nawet pojedynczych mebli, aż po kompleksowe przeprowadzki dużych mieszkań i domów. Nasz klient może przewieźć swoje rzeczy w obrębie miasta bądź w dowolny zakątek Polski oraz Europy. Można skorzystać z kompleksowej usługi z wykorzystaniem naszej ekipy do załadunku i rozładunku bądź wynająć samochód z kierowcą i wykorzystać swoich pomocników.

Jednak każdy, kto chociaż raz samodzielnie przewoził swoje rzeczy podczas przeprowadzki, wie jakie jest to trudne i męczące przedsięwzięcie. Nie dosyć, że trzeba zorganizować odpowiedni transport to jeszcze coraz trudniej jest skrzyknąć silnych i chętnych do pomocy znajomych.
Po co się męczyć, skoro istnieją takie firmy jak nasza. Dysponujemy odpowiednim zapleczem i dużym doświadczeniem. Zrobimy to sprawnie, tanio i z wykorzystaniem najwyższych standardów. Oto co najczęściej przewozimy:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki biur Zielona Góra

W okresie blisko 30 letniej działalności pomogliśmy w zmianie lokalizacji kilkuset firmom z Zielonej Góry i okolic. Wiele z tych firm przeprowadzaliśmy już kilka razy, a większość z nich regularnie korzysta z naszych usług. Przeprowadzki biur w Zielonej Górze to nie tylko przeprowadzki firm, ale również wszelkich urzędów instytucji. Naszymi klientami są m.in. Urząd Marszałkowski, Urzędy Skarbowe, Urząd Pracy, Spółdzielnie Mieszkaniowe, przychodnie lekarskie oraz nasz najstarszy klient z którym nieprzerwanie współpracujemy od ponad 18 lat – firma Orange , dawniej TPSA. Obsługujemy również banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, oraz inne instytucje państwowe.

Przeprowadzamy zarówno duże firmy i instytucje, które posiadają 100 stanowisk pracy, jak i małe, jednoosobowe firmy. Dla każdego dopasujemy odpowiednią ofertę. Szczególnie przy przeprowadzkach większych firm, które zatrudniają kilkadziesiąt osób, pomagamy tak zorganizować proces logistyczny, aby firma miała jak najmniejsze przestoje w swoim funkcjonowaniu. Jeżeli przeprowadzka trwa kilka dni, tworzymy harmonogram prac i określamy, ile rzeczy i w jaki dzień możemy przewieźć.

Zakres prac, które wykonujemy, dla firm i instytucji to również codzienna obsługa logistyczna. Możemy przewieźć krzesła na konferencje, dostarczyć (z wniesieniem) nowe meble ze sklepów, czy przewieźć artykuły biurowe z hurtowni papierniczej. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą lub samych pracowników do wszelkiego typu prac przeładunkowych.

 • Meble: biurka, regały, szafy na akta, stoły konferencyjne
 • Sprzęt AGD i RTV: lodówki, telewizory, projektory
 • Elektronika: komputery, monitory, drukarki, szafy serwerowe, kserokopiarki
 • Meble tapicerowane: sofy, kanapy, fotele, fotele biurowe
 • Dokumentacja: segregatory, teczki na akta, książki
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, czajniki elektryczne
 • Dekoracje: obrazy, zegary ścienne

Transport mebli i towarów Zielona Góra

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Zielona Góra jest na tyle niewielki miastem, że nie pobieramy opłaty za dojazd do klienta na terenie miasta. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: szafy, regały, komody, łóżka czy czy kanapy.

Nie oznacza to, że nie przewozimy innych rzeczy. W ramach naszych usług transportujemy m.in. materiały budowlane, elektronika i sprzęt AGD, artykuły konsumpcyjne i handlowe.
W ofercie posiadamy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarówki. Zaletą tej usługi jest możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą i jeśli towar znajduje się na paletach kierowca jest w stanie samodzielnie załadować towar. Jeśli interesują cię dokładne parametry samochodów zapraszamy

Zakres prac, które wykonujemy, dla firm i instytucji to również codzienna obsługa logistyczna. Możemy przewieźć krzesła na konferencje, dostarczyć (z wniesieniem) nowe meble ze sklepów, czy przewieźć artykuły biurowe z hurtowni papierniczej. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą lub samych pracowników do wszelkiego typu prac przeładunkowych.

Blisko trzydziestoletnim stażem w branży przeprowadzek, nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują pełną obsługę, opartą na solidnej wiedzy i doświadczeniu.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie Twoje mienie, dlatego zapewnimy mu bezpieczne zapakowanie i transport. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł, aby zapewnić Ci ochronę w trakcie przeprowadzki.

Nasi pracownicy będą Cię wspierać na każdym kroku podczas Twojej przeprowadzki do Niemiec, począwszy od pakowania po dostarczenie Twojego mienia na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy tutaj, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Jesteśmy świadomi, że przeprowadzki w Zielonej Górze mogą być kosztowne, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i dostosowane podejście do potrzeb każdego klienta.

Nasza oferta:

Przeprowadzki Zielona Góra – kompleksowa oferta

Utylizacja mebli

Pomożemy klientowi w profesjonalnej utylizacji starych mebli, włączając w to również ich wywóz na wysypisko śmieci, zapewniając kompleksową obsługę i pomagając w formalnościach.

Obsługa imprez

Oferujemy kompleksową obsługę imprez, zapewniając nie tylko transport sprzętu, ale także profesjonalną logistykę, obejmującą prace załadunkowe. Ciężarówka posiada windę załadunkową.

Przeprowadzki biur

Fachowo przewieziemy wyposażenie biur firm, instytucji i urzędów do nowej siedziby w Zielonej Górze lub do innego miasta. Jeśli trzeba zdemontujemy meble i odpowiednio zabezpieczymy.

Przeprowadzki mieszkań

Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie przeprowadzki mieszkania w Zielonej Górze. Zajmiemy się transportem oraz załadunkiem i wyładunkiem rzeczy.

Magazynowanie

Usługa magazynowania mebli oraz wszelkich innych rzeczy, zapewniająca bezpieczne przechowywanie w suchych pomieszczeniach oraz łatwy dostęp do Twoich rzeczy w dowolnym momencie.

Transport pianin

Oferujemy profesjonalny transport pianin, który wymaga nie tylko umiejętności, ale także specjalistycznego wyposażenia, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń podczas przewozu.

Od zawsze w Zielonej Górze …

Przeprowadzamy mieszkańców naszego miasta od 1995r.

Nasze usługi:

Zobacz jaki zakres prac możemy dla Ciebie wykonać

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu codziennych przedmiotów użytku domowego, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, co zapewnia kompleksową obsługę na najwyższym poziomie jakościowym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje meble zostaną odpowiednio zdemontowane i zmontowane z zachowaniem najwyższych standardów

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

Oferujemy w Zielonej Górze profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, korzystając z szerokiej gamy sprawdzonych technik. Dokładnie zabezpieczamy meble, zapewniając im ochronę podczas transportu.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy w Zielonej Górze odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli. Dla przeprowadzek lokalnych w obrębie miasta możemy wykorzystać nawet meblowóz 50m3 z windą załadunkową.

Oni nam zaufali

Nie masz w co spakować swoich rzeczy ?

Chętnie Ci pomożemy. Wypożycz u nas profesjonalne pojemniki przeprowadzkowe. Posiadamy w ofercie dwa rodzaje: o objętości 40l oraz 50l. Potrzebujesz inne opakowania ?

Najczęściej zadawane pytania

Podczas przeprowadzek lub transportu w Zielonej Górze nasi klienci zadają różne pytania związane z przeprowadzkami na terenie Zielonej Góry. Oto niektóre z nich:

F.A.Q

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top