Przeprowadzki
Warszawa

Szukasz profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która przewiezie twoje rzeczy na terenie Warszawy lub w dowolne miejsce Polski i Europy. Dobrze trafiłeś ! Skontaktuj się z nami a przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Przeprowadzki i transport mebli Warszawa.

transport mebli Warszawa

Oferujemy pełen zakres usług związanych z przeprowadzkami i transportem w Warszawie i okolicach. Można u nas zamówić wszelkie usługi związane z przeprowadzką i transportem. Organizujemy przeprowadzki osób prywatnych przeprowadzając mieszkania oraz firmy i instytucje przewożąc wyposażenie biur.
Dysponujemy samochodami o różnych gabarytach w tym dużym meblowozem, którego objętość wynosi aż 50m3 a ładowność 4,2T. Meblowóz pomieści wyposażenie nawet mieszkania 3 – 4 pokojowego. Ciężarówka jest szczególnie przydatna podczas przeprowadzek dużych mieszkań i domów do innych miast. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wykorzystania windy załadunkowej.

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Specjalnie dla mieszkańców Warszawy przygotowaliśmy różnorodną gamę usług. Nasza oferta obejmuje przewozy o różnym zakresie – począwszy od drobnych przesyłek, nawet pojedynczych mebli, a skończywszy na kompleksowych przeprowadzkach dużych mieszkań i domów. Klienci mają możliwość przewiezienia swoich rzeczy zarówno w obrębie miasta Warszawy, jak i w dowolny zakątek Polski i Europy. Oferujemy kompleksową obsługę, w której nasi pracownicy zajmują się załadunkiem i rozładunkiem, ale istnieje również możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą i skorzystania z własnych pomocników.

Kto choć raz musiał przewozić swoje rzeczy podczas przeprowadzki, wie, jakie to trudne i uciążliwe zadanie. Nie tylko trzeba zorganizować odpowiedni transport, ale coraz trudniej jest też znaleźć silne i chętne do pomocy osoby wśród znajomych.
Dlaczego męczyć się, skoro istnieją firmy takie jak nasza? Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem i bogatym doświadczeniem. Przeprowadzimy to sprawnie, ekonomicznie i z zachowaniem najwyższych standardów. Oto rzeczy, które najczęściej transportujemy:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki Międzynarodowe Warszawa

Przygotowujesz się do przeprowadzki za granicę ? Nie musisz się martwić. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych z Warszawy, zapewniając kompleksowe usługi od pakowania po dostawę.
Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych pracowników, możesz mieć pewność, że Twoje mienie zostanie bezpiecznie dostarczone do nowego miejsca docelowego, niezależnie od kontynentu czy kraju.
Oferujemy wsparcie na każdym etapie podróży, dbając o to, aby cały proces był łatwy i bezstresowy dla Ciebie.
Niezależnie od celu Twojej przeprowadzki, możesz liczyć na naszą solidność i zaangażowanie, by zapewnić Ci spokój i komfort podczas tego ważnego kroku.

Transport mebli i towarów Warszawa

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Warszawa jest dla nas bardzo ważnym rynkiem, gdyż to tutaj znajduje się najwięcej usługodawców. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: szafy, regały, komody, łóżka czy czy kanapy.

Nie oznacza to, że nie przewozimy innych rzeczy. W ramach naszych usług transportujemy m.in. materiały budowlane, elektronika i sprzęt AGD, artykuły konsumpcyjne i handlowe.
W ofercie posiadamy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarówki. Zaletą tej usługi jest możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą i jeśli towar znajduje się na paletach kierowca jest w stanie samodzielnie załadować towar.

Zakres prac, które wykonujemy, to również codzienna obsługa logistyczna. Możemy przewieźć krzesła na konferencje, dostarczyć (z wniesieniem) nowe meble ze sklepów, czy przewieźć artykuły biurowe z hurtowni papierniczej. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą lub samych pracowników do wszelkiego typu prac przeładunkowych.

Blisko trzydziestoletnim stażem w branży przeprowadzek, nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują pełną obsługę, opartą na solidnej wiedzy i doświadczeniu.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie Twoje mienie, dlatego zapewnimy mu bezpieczne zapakowanie i transport. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł, aby zapewnić Ci ochronę w trakcie przeprowadzki.

Nasi pracownicy będą Cię wspierać na każdym kroku podczas Twojej przeprowadzki do międzynarodowej, począwszy od pakowania po dostarczenie Twojego mienia na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy tutaj, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Jesteśmy świadomi, że przeprowadzki z Warszawy do innych miast mogą być kosztowne, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i dostosowane podejście do potrzeb każdego klienta.

Przeprowadzki krajowe

Napisali o nas

Dobierz odpowiedni meblowóz

Zakup kartony

Nasze usługi:

Zobacz jaki zakres prac możemy dla Ciebie wykonać w Warszawie

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu codziennych przedmiotów użytku domowego w Warszawie, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, co zapewnia kompleksową obsługę na najwyższym poziomie jakościowym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje meble zostaną odpowiednio zdemontowane i zmontowane z zachowaniem najwyższych standardów.

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

W Warszawie zapewniamy profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, wykorzystując różnorodne sprawdzone techniki. Dbamy o szczegółowe zabezpieczenie mebli, zapewniając im ochronę podczas transportu.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy z Warszawy w dowolne miejsce Polski i Europy odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli oraz o odpowiedniej ładowności.

Jak zamówić przeprowadzkę w Warszawie ?

Przeprowadzka do innego miasta lub za granicę w 6 krokach

1

Pierwszy kontakt – uzyskanie podstawowych danych

Skontaktuj się z nami przez e-mail, WhatsApp, e-mail lub telefonicznie. Ustalimy czy chcesz się wyprowadzić z Warszawy czy do Warszawy wprowadzić. Czy jest to przeprowadzka do innego miasta w Polsce czy międzynarodowa. Co chcesz przewieźć, ile jest rzeczy, jakie są warunki dojazdów do posesji, na którym piętrze znajduje się mieszkanie oraz jaki jest zakres prac do wykonania.

1
2

Obliczenie objętości i wagi rzeczy

Na podstawie uzyskanych informacji obliczamy jaki jest ciężar rzeczy oraz ich objętość. Jest nam to potrzebne do dopasowania odpowiedniego meblowozu.

2
3

Wybór meblowozu

Wybór odpowiedniego meblowozu wpływa na jakość usługi i bezpieczeństwo. Musimy zmieścić rzeczy i jednocześnie zmieścić się wagowo w ładowności samochodu. Mamy do dyspozycji meblowozy od 1T do 4,2T

3
4

Podpisanie umowy

Na tym etapie sporządzamy umowę, w której uwzględniamy plan logistyczny przeprowadzki, łącznie z godzinami załadunku i rozładunku.

4
5

Dzień przeprowadzki – załadunek rzeczy

W dniu przeprowadzki, o ustalonej godzinie przybywa ekipa przeprowadzkowa i rzeczy są znoszone do meblowozu a następnie fachowo układane.

5
6

Dostarczenie rzeczy

W zależności od długości trasy w tym samym dniu bądź w następnym rzeczy są dostarczane pod wskazany adres a następnie wnoszone do mieszkania.

6

My już skorzystaliśmy

Teraz Twoja kolej

Ile kosztuje przeprowadzka za granicę ?

Przykładowy cennik z Warszawy do innych miast w Europie

Przykładowe ceny przeprowadzek Warszawa => Europa

Mając wieloletnie doświadczenie w transporcie mebli jesteśmy w stanie z dużą dokładnością oszacować koszt takiej usługi. Wiemy ile rzeczy zmieści się na konkretny meblowóz oraz ile czasu zajmuje załadunek i rozładunek. Wystarczy obliczyć koszty przejechanych kilometrów i możemy na przykład podać przybliżone koszty przeprowadzki z Warszawy do Berlina . Poniższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku mebli. Ceny nie zawierają usługi pakowania do kartonów oraz materiałów pakowych. Kalkulacje dotyczą mieszkania typu kawalerka do 1,5 pokoju (Renault Master) oraz mieszkania 3 – 4 pokojowego (Mercedes Atego) Przykładowe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki międzynarodowe Warszawa wiążą się z umiarkowanymi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się jednak znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje. Znajdziesz tam informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie do Warszawy lub z Warszawy do innego miasta w Polsce lub innym kraju.

Mercedes Atego

50m3


 • Ilość kilometrów: 800 km
 • Cena: 4000 – 5000 zł
 • Ilość kilometrów: 800 km
 • Cena: 4000 – 5000 zł
 • Ilość kilometrów: 800 km
 • Cena: 4000 – 5000 zł

Renault Master

20m3


 • Ilość kilometrów: 800 km
 • Cena: 4000 – 5000 zł
 • Ilość kilometrów: 800 km
 • Cena: 4000 – 5000 zł
 • Ilość kilometrów: 800 km
 • Cena: 4000 – 5000 zł

Nie masz w co spakować swoich rzeczy ?

Chętnie Ci pomożemy. Wypożycz u nas profesjonalne pojemniki przeprowadzkowe. Posiadamy w ofercie dwa rodzaje: o objętości 40l oraz 50l. Potrzebujesz inne opakowania ?

Najczęściej zadawane pytania

Podczas przeprowadzek lub transportu w Warszawie nasi klienci zadają różne pytania związane z przeprowadzkami. Oto niektóre z nich:

F.A.Q

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top