Przeprowadzki
Szczecin

Szukasz sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, która dostarczy Twoje rzeczy w Szczecinie i w każde inne miejsce w Polsce i Europie? Nie szukaj dalej! Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z naszych usług.

Przeprowadzki i transport mebli w Szczecinie z firmą Home-Service.

Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami lokalnymi w Szczecinie, jak i krajowymi i zagranicznymi. Dzięki naszej dogodnej lokalizacji często obsługujemy trasy między Szczecinem a Zieloną Górą. Bez względu na to, czy przenosisz się do nowego mieszkania, zmieniasz lokalizację biura, możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie przeprowadzki. Nasza różnorodna flota pojazdów, w tym meblowozy o pojemności 50m³ i ładowności 4,2 tony, zapewnia odpowiednie rozwiązania w każdej sytuacji. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi, masz pewność, że Twój dobytek zostanie dostarczony bezpiecznie i na czas. W celu ułatwienia załadunku, oferujemy możliwość skorzystania z windy załadunkowej, co sprawia, że cały proces przeprowadzki staje się jeszcze bardziej wygodny i przebiega dużo sprawniej.

Przeprowadzki osób prywatnych Szczecin

Przeprowadzając naszych klientów w Szczecinie, staramy się sprostać nawet najbardziej wygórowanym potrzebom. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do transportu pojedynczych mebli, takich jak biurka czy pralki, ale obejmuje również kompleksowe przeprowadzki całego wyposażenia nieruchomości. Transport mebli oraz wyposażenie mieszkania wykonujemy również do innych miast w Polsce oraz za granicę. Nasze usługi są elastyczne – nasi pracownicy mogą zająć się całym procesem załadunku i rozładunku, jednak dla tych, którzy wolą zachować niezależność, proponujemy również wynajem samochodu z doświadczonym kierowcą.

Przeprowadzka to niezwykle wymagające przedsięwzięcie, które często wiąże się z stresem i wysiłkiem fizycznym. Poleganie na wsparciu rodziny i znajomych jest bardzo popularne, ale często prowadzi do dodatkowych trudności i komplikacji. Nie każdy ma teraz czas i chęci na pomoc. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która oferuje doświadczoną ekipę oraz odpowiedni sprzęt do bezpiecznego i skutecznego przeniesienia mienia. Korzystając z usług naszej firmy, można mieć pewność, że przeprowadzka będzie przebiegać sprawnie i bezstresowo, pozwalając skoncentrować się na innych ważnych kwestiach związanych z nowym miejscem zamieszkania.
Oto co zwykle transportujemy:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki zagraniczne Szczecin

Jesteśmy firmą przeprowadzkową specjalizującą się w przeprowadzkach międzynarodowych ze Szczecina do większości miast w Europie zachodniej. Zdobyliśmy już zaufanie klientów dzięki blisko 30 letniemu doświadczeniu. W ramach naszych usług zapewniamy kompleksowe wsparcie od planowania do dostawy, dbając o każdy detal procesu przeprowadzki. Nasza oferta obejmuje także transport mienia osobistego, mebli, wszelkich sprzętów, które chcesz zabrać ze sobą za granicę. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów i specjalistycznymi materiałami do pakowania i zabezpieczania mienia, zapewniając bezpieczną i fachową przeprowadzkę. Nasza ekipa składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie przenosin, od załadunku po dostawę rzeczy za granicę. Posiadając licencję w transporcie międzynarodowym, działamy zgodnie ze standardami branżowymi, aby zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi. Niezależnie od tego, czy przenosisz się na stałe, czy tymczasowo, czy celem przeprowadzki jest Berlin, Monachium czy Dortmund możesz polegać na naszej pomocy. Naszą misją jest sprawienie, aby Twoja przeprowadzka lub transport za granicę przebiegły sprawnie i bezstresowo.

Co i gdzie transportujemy w Szczecinie ?

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Szczecin jest dla nas bardzo ważnym rynkiem, gdyż to tutaj znajduje się najwięcej usługodawców. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: szafy, regały, komody, łóżka czy czy kanapy.

To absolutnie nie oznacza, że nasze możliwości transportowe są ograniczone jedynie do wymienionych obszarów. W ramach naszych usług przewozimy z powodzeniem różnorodne towary, włączając w to materiały budowlane, elektronikę, sprzęt AGD oraz szeroki zakres artykułów konsumpcyjnych i handlowych. Dysponujemy zarówno samochodami dostawczymi, jak i solidnymi ciężarówkami, co pozwala nam sprostać zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Naszą przewagą jest także opcja wynajmu samochodu wraz z doświadczonym kierowcą – w szczególności w przypadku przewozu towarów na paletach, kierowca jest w stanie samodzielnie zająć się załadunkiem.
Nasze umiejętności nie kończą się na zwykłym transporcie. Codziennie wykonujemy z powodzeniem szereg zadań logistycznych. Możemy dostarczyć krzesła na konferencję, zabezpieczyć dostawę (wraz z wniesieniem) nowych mebli ze sklepów, czy też zatroszczyć się o dostawę artykułów biurowych z hurtowni papierniczej. Bez problemu można z nami skorzystać z

Blisko trzydziestoletnim stażem w branży przeprowadzek, nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują pełną obsługę, opartą na solidnej wiedzy i doświadczeniu.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie Twoje mienie, dlatego zapewnimy mu bezpieczne zapakowanie i transport. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł, aby zapewnić Ci ochronę w trakcie przeprowadzki.

Nasi pracownicy będą Cię wspierać na każdym kroku podczas Twojej przeprowadzki w Szczecinie, począwszy od pakowania po dostarczenie Twojego mienia na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy tutaj, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Jesteśmy świadomi, że obecnie przeprowadzki mogą być kosztowne, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta.

W czym pomagamy ?

Kompleksowe usługi przeprowadzkowe w Szczecinie

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu codziennych przedmiotów użytku domowego w Szczecinie, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, co zapewnia kompleksową obsługę na najwyższym poziomie jakościowym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje meble zostaną odpowiednio zdemontowane i zmontowane z zachowaniem najwyższych standardów.

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

W Szczecinie zapewniamy profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, wykorzystując różnorodne sprawdzone techniki. Dbamy o szczegółowe zabezpieczenie mebli, zapewniając im ochronę podczas transportu.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy ze Szczecina w dowolne miejsce Polski i Europy odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli oraz o odpowiedniej ładowności.

Zamów uslugę w Szczecinie

6 etapów – od kontaktu do realizacji

1

Pierwszy kontakt – uzyskanie podstawowych danych

Skontaktuj się z nami przez e-mail, WhatsApp, e-mail lub telefonicznie. Ustalimy czy chcesz się wyprowadzić ze Szczecina czy do Szczecina wprowadzić. Czy jest to przeprowadzka do innego miasta w Polsce czy międzynarodowa. Co chcesz przewieźć, ile jest rzeczy, jakie są warunki dojazdów do posesji, na którym piętrze znajduje się mieszkanie oraz jaki jest zakres prac do wykonania.

1
2

Obliczenie objętości i wagi rzeczy

Na podstawie uzyskanych informacji obliczamy jaki jest ciężar rzeczy oraz ich objętość. Jest nam to potrzebne do dopasowania odpowiedniego meblowozu.

2
3

Wybór meblowozu

Wybór odpowiedniego meblowozu wpływa na jakość usługi i bezpieczeństwo. Musimy zmieścić rzeczy i jednocześnie zmieścić się wagowo w ładowności samochodu. Mamy do dyspozycji meblowozy od 1T do 4,2T

3
4

Podpisanie umowy

Na tym etapie sporządzamy umowę, w której uwzględniamy plan logistyczny przeprowadzki, łącznie z godzinami załadunku i rozładunku.

4
5

Dzień przeprowadzki – załadunek rzeczy

W dniu przeprowadzki, o ustalonej godzinie przybywa ekipa przeprowadzkowa i rzeczy są znoszone do meblowozu a następnie fachowo układane.

5
6

Dostarczenie rzeczy

W zależności od długości trasy w tym samym dniu bądź w następnym rzeczy są dostarczane pod wskazany adres a następnie wnoszone do mieszkania.

6

My już skorzystaliśmy

Teraz Twoja kolej

Ile kosztuje przeprowadzka międzynarodowa ?

Poznaj ceny w Szczecinie

Przeprowadzki Szczecin => Unia Europejska – cennik

Mając wieloletnie doświadczenie w transporcie mebli jesteśmy w stanie z dużą dokładnością oszacować koszt takiej usługi. Wiemy ile rzeczy zmieści się na konkretny meblowóz oraz ile czasu zajmuje załadunek i rozładunek. Wystarczy obliczyć koszty przejechanych kilometrów i możemy na przykład podać przybliżone koszty przeprowadzki ze Szczecina do Kopenhagi . Poniższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku mebli. Ceny nie zawierają usługi pakowania do kartonów oraz materiałów pakowych. Kalkulacje dotyczą mieszkania typu kawalerka do 1,5 pokoju (Renault Master) oraz mieszkania 3 – 4 pokojowego (Mercedes Atego) Przykładowe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki zagraniczne Szczecin wiążą się z umiarkowanymi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się jednak znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje. Znajdziesz tam informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie ze Szczecina lub do Szczecina z innych miast Europy.

Mercedes Atego

50m3


 • Ilość kilometrów: 00 km
 • Cena: 000 – 5000 zł
 • Ilość kilometrów: 00 km
 • Cena: 000 – 5000 zł
 • Ilość kilometrów: 00 km
 • Cena: 000 – 5000 zł

Renault Master

20m3


 • Ilość kilometrów: 00 km
 • Cena: 000 – 5000 zł
 • Ilość kilometrów: 00 km
 • Cena: 000 – 5000 zł
 • Ilość kilometrów: 00 km
 • Cena: 000 – 5000 zł

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top