Przeprowadzki
Portugalia

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem, która wykorzystując swoją wiedzę przeprowadza klientów do Portugalii lub z Portugalii do Polski. Skontaktuj się z nami i Tobie pomożemy. Posiadamy niezbędną licencję międzynarodową.

Przeprowadzki i transport do Portugalii. Przeprowadzka Portugalia Polska

Portugalia oddalona jest od Polski o 2800 km. Tak duża odległość sprawia, że wymagania względem firmy przeprowadzkowej są bardzo duże. Przeprowadzki Portugalia Polska to jedne z największych wyzwań w branży. Aby Państwa dobytek szczęśliwie dojechał na miejsce, niezbędne jest posiadanie sprawnych technicznie meblowozów oraz doświadczenie logistyczne w organizacji dalekich przeprowadzek. Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, iż oba te warunki spełniamy.
Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług.

Przeprowadzki mieszkań i domów Portugalia Polska

Nasze bogate portfolio obejmuje wieloletnie doświadczenie w przewozach między Portugalia a Polską. Firma Home-Service oferuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami do Portugalii, obejmujące cały proces od pakowania, przez załadunek na specjalistyczne meblowozy, aż po dostarczenie i rozpakowanie rzeczy.

Portugalia dzieli się na 18 dystryktów oraz 2 regiony autonomiczne. Możemy tu wymienić m.in. Lisbonę, Porto, Vila Real, Bragę, Aveiro, Maderę czy Azory. Według różnych szacunków w Portugalii mieszka ok. 5 tys. Polaków z czego większość zamieszkuje Lisbonę oraz Porto. Przeprowadzki do Portugalii wykonujemy z dowolnego miejsca w Polsce.

W naszej pracy wykorzystujemy zróżnicowaną flotę pojazdów, w tym pojemne meblowozy o pojemności 50m3 i ładowności 4,2T, idealne nawet do transportu wyposażenia mieszkań o 3-4 pokojach. Nasze pojazdy ciężarowe doskonale sprawdzają się w przeprowadzkach dużych nieruchomości za granicę. Aby ułatwić proces załadunku, udostępniamy windę załadunkową. Oczywiście nasza flota składa się też z mniejszych pojazdów o DMC do 3,5T. Specjalizujemy się w transporcie różnorodnych przedmiotów, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie. Przedmioty, które najczęściej przewozimy, obejmują:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki do Portugalii – jesteśmy rzetelną firmą i posiadamy niezbędne licencje międzynarodowe

21 maja 2022r dyrektywą Komisji Europejskiej wprowadzono tzw. Pakiet Mobilności rozszerzono konieczność posiadania licencji międzynarodowej na przewóz rzeczy o pojazdy o DMC do 3,5T czyli tzw. samochody dostawcze. Od tego momentu każdy przewoźnik wykonujący transport – w tym przeprowadzkę – poza granicę Polski w tym wykonujący przeprowadzki do Portugalii musi posiadać licencję. Kara za brak licencji podczas kontroli to 12.000 zł oraz brak możliwości kontynuowania jazdy. Więcej w artykule licencje do 3,5T.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą i nie narażamy naszych klientów na niepotrzebny stres i wydatki. Bardzo dbamy o zachowanie najwyższych standardów i stosowanie się do ogólnie obowiązujących przepisów. Dlatego zadbaliśmy o to aby posiadać zarówno licencję na samochody o DMC do 3,5T jak i ciężarówki powyżej 3,5T. Więcej

Transport mebli i towarów do Portugalii

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Portugalia z uwagi na dużą liczebność naszych rodaków jest to częstym kierunkiem naszych tras. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: szafy, regały, komody, łóżka czy kanapy.

Nie oznacza to, że nie przewozimy innych rzeczy. W ramach naszych usług transportujemy m.in. materiały budowlane, elektronika, sprzęt AGD oraz inne artykuły konsumpcyjne i handlowe. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną czy reprezentujesz firmę, zapewniamy wsparcie zarówno w przeprowadzkach mieszkań, jak i transporcie wszelkich towarów dla firm.
W ofercie posiadamy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarówki. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą i jeśli towar znajduje się na paletach kierowca jest w stanie samodzielnie załadować i rozładować towar. Jeśli interesują cię dokładne parametry samochodów zapraszamy do działu: meblowozy.

Blisko trzydziestoletnim stażem w branży przeprowadzek, nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują pełną obsługę, opartą na solidnej wiedzy i doświadczeniu.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie Twoje mienie, dlatego zapewnimy mu bezpieczne zapakowanie i transport. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł, aby zapewnić Ci ochronę w trakcie przeprowadzki Portugalia Polska.

Nasi pracownicy będą Cię wspierać na każdym kroku podczas Twojej przeprowadzki do Portugalii, począwszy od pakowania po dostarczenie mienia na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy tutaj, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Jesteśmy świadomi, że zarówno transport towarów jak i przeprowadzki do Portugalii wiążą się z pewnymi kosztami, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta. Aby te ceny obniżyć wprowadziliśmy dział okazje, gdzie można sprawdzić, czy samochód nie wraca z jakiejś trasy na pusto i jest miejsce na doładunek.

Co oferujemy ?

Przeprowadzki Portugalia Polska – zakres usług

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Przeprowadzki zagraniczne z Portugalii do Polski wymagają fachowego spakowania rzeczy. Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu przedmiotów codziennego użytku, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież czy książki. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, bez względu na to czy są to szafy, komody czy łóżka. Demontaż umożliwia wyniesienie gabarytowych rzeczy z wąskich pomieszczeń. Po przewiezieniu meble zostaną ponownie zmontowane i ustawione we wskazanym miejscu.

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

Oferujemy profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, korzystając z szerokiej gamy sprawdzonych technik. Dokładnie zabezpieczamy meble, zapewniając im ochronę podczas transportu do Portugalii.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy w dowolne miejsce Portugalii odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli. Oferujemy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarowe. Stosujemy wyłącznie zabudowę kontenerowa. Nie stosujemy plandek.

Jak zamówić usługę:

6 kroków do zamówienia przeprowadzki do Portugalii

1

Pierwszy kontakt – uzyskanie podstawowych danych

Skontaktuj się z nami przez e-mail, WhatsApp, formularz wyceny lub telefonicznie. Ustalimy czy jest to przeprowadzka do Portugalii czy Portugalii do Polski. Co chcesz przewieźć, ile jest rzeczy, jakie są warunki dojazdów do posesji, na którym piętrze znajduje się mieszkanie oraz jaki jest zakres prac do wykonania.

1
2

Obliczenie objętości i wagi rzeczy

Na podstawie uzyskanych informacji obliczamy jaki jest ciężar rzeczy oraz ich objętość. Jest nam to potrzebne do dopasowania odpowiedniego meblowozu. Do tego celu służy kalkulator przeprowadzkowy.

2
3

Wybór meblowozu

Wybór odpowiedniego meblowozu wpływa na jakość usługi i bezpieczeństwo. Musimy zmieścić rzeczy i jednocześnie zmieścić się wagowo w ładowności samochodu. Mamy do dyspozycji meblowozy od 1T do 4,2T

3
4

Podpisanie umowy

Na tym etapie sporządzamy umowę, w której uwzględniamy plan logistyczny przeprowadzki, łącznie z godzinami załadunku i rozładunku.

4
5

Dzień przeprowadzki – załadunek rzeczy

W dniu przeprowadzki, o ustalonej godzinie przybywa ekipa przeprowadzkowa i rzeczy są znoszone do meblowozu a następnie fachowo układane.

5
6

Dostarczenie rzeczy

W zależności od długości trasy w tym samym dniu bądź w następnym rzeczy są dostarczane pod wskazany adres a następnie wnoszone do mieszkania.

6

My już skorzystaliśmy

Teraz twoja kolej

Przeprowadzki Portugalia – przykładowy cennik

Mercedes Atego

50m3


 • Ilość kilometrów: 6700 km
 • Cena: 29000 – 30000 zł
 • Ilość kilometrów: 5800 km
 • Cena: 27000 – 28000 zł
 • Ilość kilometrów: 6400 km
 • Cena: 28000 – 29000 zł

Renault Master

20m3


 • Ilość kilometrów: 6700 km
 • Cena: 14500 – 15000 zł
 • Ilość kilometrów: 5800 km
 • Cena: 13500 – 14000 zł
 • Ilość kilometrów: 6400 km
 • Cena: 14000 – 14500 zł

Najczęściej zadawane pytania

Podczas przeprowadzek do Portugalii naszych klientów nurtują różne pytania. Oto niektóre z nich:

F.A.Q

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top