Przeprowadzki
Hiszpania

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem, która wykorzystując swoją wiedzę przeprowadza klientów do Hiszpanii lub z Hiszpanii do Polski. Skontaktuj się z nami i Tobie pomożemy. Posiadamy niezbędną licencję międzynarodową.

Przeprowadzki i transport do Hiszpanii. Przeprowadzka Hiszpania Polska

Przeprowadzki między Hiszpanią a Polską wymagają specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i odpowiednich uprawnień (licencji). Właśnie dlatego warto zwrócić się do naszej firmy, która posiada nie tylko niezbędne kwalifikacje, ale i blisko 30 letnie doświadczenie w tego rodzaju przeprowadzkach. Nasza oferta obejmuje profesjonalne przeprowadzki do Hiszpanii, zapewniając fachowe wsparcie logistyczne oraz pomoc w załadunku i rozładunku rzeczy. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto powierzyć nam organizację Twojej przeprowadzki:

Przeprowadzki mieszkań i domów Hiszpania Polska

Nasze bogate portfolio obejmuje wieloletnie doświadczenie w przewozach między Hiszpanią a Polską. Firma Home-Service oferuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami do Hiszpanii, obejmujące cały proces od pakowania, przez załadunek na specjalistyczne meblowozy, aż po dostarczenie i rozpakowanie rzeczy.

W Hiszpanii – jak na wielkość tego kraju – mieszka niewielka liczba Polaków. Szacuje się, że żyje tam około 45 tys. naszych rodaków. Główne skupiska polskiej ludności to Madryt oraz Barcelona. Mieszkańcy tych miast są głównymi odbiorcami naszych usług. Oczywiście naszą ofertę kierujemy również do osób zamieszkujących m.in. takie regiony jak Andaluzja, Katalonia, Walencja czy Murcja.
Do realizacji naszych zleceń używamy różnorodnych pojazdów, w tym pojemnymi meblowozami o pojemności 50m3 i ładowności 4,2T, które z powodzeniem pomieszczą nawet wyposażenie mieszkania 3-4 pokojowego. Nasze ciężarówki są szczególnie przydatne w przeprowadzkach dużych nieruchomości do miejscowości poza granicami kraju. W celu usprawnienia procesu załadunku, oferujemy dostęp do windy załadunkowej. Nasza firma specjalizuje się w przewozie różnorodnych przedmiotów, zapewniając profesjonalną obsługę na każdym etapie. Asortyment, który najczęściej przewozimy:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki do Hiszpanii – jesteśmy rzetelną firmą i posiadamy niezbędne licencje międzynarodowe

21 maja 2022r dyrektywą Komisji Europejskiej wprowadzono tzw. Pakiet Mobilności rozszerzono konieczność posiadania licencji międzynarodowej na przewóz rzeczy o pojazdy o DMC do 3,5T czyli tzw. samochody dostawcze. Od tego momentu każdy przewoźnik wykonujący transport – w tym przeprowadzkę – poza granicę Polski w tym wykonujący przeprowadzki do Hiszpanii musi posiadać licencję. Kara za brak licencji podczas kontroli to 12.000 zł oraz brak możliwości kontynuowania jazdy. Więcej w artykule licencje do 3,5T.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą i nie narażamy naszych klientów na niepotrzebny stres i wydatki. Bardzo dbamy o zachowanie najwyższych standardów i stosowanie się do ogólnie obowiązujących przepisów. Dlatego zadbaliśmy o to aby posiadać zarówno licencję na samochody o DMC do 3,5T jak i ciężarówki powyżej 3,5T. Więcej

Transport mebli i towarów do Hiszpanii

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Hiszpania z uwagi na dużą liczebność naszych rodaków jest to częstym kierunkiem naszych tras. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: szafy, regały, komody, łóżka czy kanapy.

Nie oznacza to, że nie przewozimy innych rzeczy. W ramach naszych usług transportujemy m.in. materiały budowlane, elektronika, sprzęt AGD oraz inne artykuły konsumpcyjne i handlowe. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną czy reprezentujesz firmę, zapewniamy wsparcie zarówno w przeprowadzkach mieszkań, jak i transporcie wszelkich towarów dla firm.
W ofercie posiadamy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarówki. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą i jeśli towar znajduje się na paletach kierowca jest w stanie samodzielnie załadować i rozładować towar. Jeśli interesują cię dokładne parametry samochodów zapraszamy do działu: meblowozy.

Hiszpania dzieli się na 17 wspólnot , które są autonomiczne głównie w kwestiach szkolnictwa i podatków. Możemy wymienić m.in. takie obszary administracyjne jak: Andaluzja, Aragonia, Walencja, Murcja czy Kastylia La-Mancha. Z pomocą naszej firmy można przewieźć rzeczy z dowolnego miejsca w Polsce w dowolne miejsce w Hiszpanii. Przeprowadzka na Baleary ? Nie ma problemu, możemy wykonać przeprowadzkę na Ibizę, Majorkę czy Minorkę.

Blisko trzydziestoletnim stażem w branży przeprowadzek, nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują pełną obsługę, opartą na solidnej wiedzy i doświadczeniu.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie Twoje mienie, dlatego zapewnimy mu bezpieczne zapakowanie i transport. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł, aby zapewnić Ci ochronę w trakcie przeprowadzki Hiszpania Polska.

Nasi pracownicy będą Cię wspierać na każdym kroku podczas Twojej przeprowadzki do Hiszpanii, począwszy od pakowania po dostarczenie mienia na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy tutaj, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Jesteśmy świadomi, że zarówno transport towarów jak i przeprowadzki do Hiszpanii wiążą się z pewnymi kosztami, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta. Aby te ceny obniżyć wprowadziliśmy dział okazje, gdzie można sprawdzić, czy samochód nie wraca z jakiejś trasy na pusto i jest miejsce na doładunek.

Co oferujemy ?

Przeprowadzki Hiszpanii Polska – zakres usług

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Przeprowadzki zagraniczne z Hiszpanii do Polski wymagają fachowego spakowania rzeczy. Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu przedmiotów codziennego użytku, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież czy książki. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, bez względu na to czy są to szafy, komody czy łóżka. Demontaż umożliwia wyniesienie gabarytowych rzeczy z wąskich pomieszczeń. Po przewiezieniu meble zostaną ponownie zmontowane i ustawione we wskazanym miejscu.

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

Oferujemy profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, korzystając z szerokiej gamy sprawdzonych technik. Dokładnie zabezpieczamy meble, zapewniając im ochronę podczas transportu do Hiszpanii.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy w dowolne miejsce Hiszpanii odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli. Oferujemy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarowe. Stosujemy wyłącznie zabudowę kontenerowa. Nie stosujemy plandek.

Jak zamówić usługę:

6 kroków do zamówienia przeprowadzki do Hiszpanii

1

Pierwszy kontakt – uzyskanie podstawowych danych

Skontaktuj się z nami przez e-mail, WhatsApp, formularz wyceny lub telefonicznie. Ustalimy czy jest to przeprowadzka do Hiszpanii czy z Włoch do Polski. Co chcesz przewieźć, ile jest rzeczy, jakie są warunki dojazdów do posesji, na którym piętrze znajduje się mieszkanie oraz jaki jest zakres prac do wykonania.

1
2

Obliczenie objętości i wagi rzeczy

Na podstawie uzyskanych informacji obliczamy jaki jest ciężar rzeczy oraz ich objętość. Jest nam to potrzebne do dopasowania odpowiedniego meblowozu. Do tego celu służy kalkulator przeprowadzkowy.

2
3

Wybór meblowozu

Wybór odpowiedniego meblowozu wpływa na jakość usługi i bezpieczeństwo. Musimy zmieścić rzeczy i jednocześnie zmieścić się wagowo w ładowności samochodu. Mamy do dyspozycji meblowozy od 1T do 4,2T

3
4

Podpisanie umowy

Na tym etapie sporządzamy umowę, w której uwzględniamy plan logistyczny przeprowadzki, łącznie z godzinami załadunku i rozładunku.

4
5

Dzień przeprowadzki – załadunek rzeczy

W dniu przeprowadzki, o ustalonej godzinie przybywa ekipa przeprowadzkowa i rzeczy są znoszone do meblowozu a następnie fachowo układane.

5
6

Dostarczenie rzeczy

W zależności od długości trasy w tym samym dniu bądź w następnym rzeczy są dostarczane pod wskazany adres a następnie wnoszone do mieszkania.

6

My już skorzystaliśmy

Teraz twoja kolej

Przeprowadzki Hiszpania – przykładowe ceny

Mercedes Atego

50m3


 • Ilość kilometrów: 6000 km
 • Cena: 25000 – 26000 zł
 • Ilość kilometrów: 4300 km
 • Cena: 21000 – 22000 zł
 • Ilość kilometrów: 5700 km
 • Cena: 26000 – 27000 zł

Renault Master

20m3


 • Ilość kilometrów: 6000 km
 • Cena: 13000 – 13500 zł
 • Ilość kilometrów: 4300 km
 • Cena: 10500 – 11000 zł
 • Ilość kilometrów: 5700 km
 • Cena: 14000 – 14500 zł

Najczęściej zadawane pytania

Podczas przeprowadzek do Niemiec naszych klientów nurtują różne pytania. Oto niektóre z nich:

F.A.Q

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top