Przeprowadzki
Francja

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem, która wykorzystując swoją wiedzę przeprowadza klientów do Francji lub z Francji do Polski. Skontaktuj się z nami i Tobie pomożemy. Posiadamy niezbędną licencję międzynarodową

Przeprowadzki i transport do Francji. Przeprowadzka Francja Polska

Witamy na stronie firmy Home-Service – specjalisty w dziedzinie przeprowadzek międzynarodowych  Francja Polska. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie transportu ich dobytku, w tym także przeprowadzki do Francji. Rozumiemy, że transport między Francją a Polską może być trudnym zadaniem, wymagającym wielu przygotowań i organizacji. Dlatego oferujemy naszym klientom wsparcie na każdym etapie procesu przeprowadzki, aby ułatwić im przejście przez ten stresujący czas.
Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto powierzyć nam organizację Twojej przeprowadzki:

Przeprowadzki mieszkań i domów do Francji poparte 30 letnim doświadczeniem

Według różnych szacunków we Francji mieszka około 1 miliona Polaków, a tylko w samym Paryżu blisko 200 tys. Inne duże skupiska polskiej ludności to Arles, Marsylia oraz Perpignan. Wiele polskich rodzin wyjechało do Francji w latach 80 – tych i część z tych osób obecnie wraca do Polski z całym swoim dobytkiem. Przewożą wyposażenie swoich mieszkań oraz domów do To właśnie do nich szczególnie kierujemy naszą ofertę. Oczywiście nie można zapomnieć też o osobach, które ze względu na swoje życie zawodowe przeprowadzają się z Francji do Polski.

Dysponujemy różnorodną flotą pojazdów, w tym pojemnymi meblowozami o pojemności 50m3 i ładowności 4,2T, które z powodzeniem pomieszczą nawet wyposażenie mieszkania 3-4 pokojowego. Nasze ciężarówki są szczególnie przydatne w przeprowadzkach dużych nieruchomości do miejscowości poza granicami kraju. W celu usprawnienia procesu załadunku, oferujemy dostęp do windy załadunkowej. Nasza firma specjalizuje się w przewozie różnorodnych przedmiotów, zapewniając profesjonalną obsługę na każdym etapie. Asortyment, który najczęściej przewozimy:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki do Francji – jesteśmy rzetelną firmą i posiadamy niezbędne licencje międzynarodowe

21 maja 2022r dyrektywą Komisji Europejskiej wprowadzono tzw. Pakiet Mobilności rozszerzono konieczność posiadania licencji międzynarodowej na przewóz rzeczy o pojazdy o DMC do 3,5T czyli tzw. samochody dostawcze. Od tego momentu każdy przewoźnik wykonujący transport – w tym przeprowadzkę – poza granicę Polski musi posiadać licencję. Kara za brak licencji podczas kontroli to 12.000 zł oraz brak możliwości kontynuowania jazdy. Więcej w artykule licencje do 3,5T.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą i nie narażamy naszych klientów na niepotrzebny stres i wydatki. Bardzo dbamy o zachowanie najwyższych standardów i stosowanie się do ogólnie obowiązujących przepisów. Dlatego zadbaliśmy o to aby posiadać zarówno licencję na samochody o DMC do 3,5T jak i ciężarówki powyżej 3,5T. Więcej

Transport mebli i towarów Francja Polska

Według różnych szacunków we Francji mieszka około 1 miliona Polaków, a tylko w samym Paryżu blisko 200 tys. Inne duże skupiska polskiej ludności to Arles, Marsylia oraz Perpignan. Wiele polskich rodzin wyjechało do Francji w latach 80 – tych i część z tych osób obecnie wraca do Polski z całym swoim dobytkiem. Przewożą wyposażenie swoich mieszkań oraz domów do To właśnie do nich szczególnie kierujemy naszą ofertę. Oczywiście nie można zapomnieć też o osobach, które ze względu na swoje życie zawodowe przeprowadzają się z Francji do Polski.

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Francja jest dosyć częstym kierunkiem, który wykonujemy. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: szafy, regały, komody, łóżka czy czy kanapy.

Nie oznacza to, że nie przewozimy innych rzeczy. W ramach naszych usług transportujemy m.in. materiały budowlane, elektronika, sprzęt AGD oraz inne artykuły konsumpcyjne i handlowe.
W ofercie posiadamy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarówki. Zaletą tej usługi jest możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą i jeśli towar znajduje się na paletach kierowca jest w stanie samodzielnie załadować towar. Jeśli interesują cię dokładne parametry samochodów zapraszamy do działu: meblowozy.

Francja posiada dobrze rozwiniętą sieć autostrad jednak ponad 8500 km stanowią autostrady płatne. Dla usprawnienia przebiegu przeprowadzki często korzystamy z tych dróg. Na przykład koszt przejazdu meblowozu przeprowadzkowego z Paryża do Warszawy po drogach płatnych wynosi ok. 60 Euro (w jedną stronę). Tutaj znajdują się koszty autostrad we Francji . Oczywiście należy też uwzględnić koszt opłat drogowych w Niemczech oraz w Polsce. Obsługujemy wszystkie miasta we Francji – lista przykładowych znajduje się poniżej. Najczęstszymi kierunkami są Paryż, Lyon oraz Marsylia. Oczywiście dominującym kierunkiem są przeprowadzki z Warszawy do Paryża.

Co oferujemy ?

Przeprowadzki Francja Polska – zakres usług

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Przeprowadzki do Francji wymagają fachowego spakowania rzeczy. Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu przedmiotów codziennego użytku, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież czy książki. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, bez względu na to czy są to szafy, komody czy łóżka. Demontaż umożliwia wyniesienie gabarytowych rzeczy z wąskich pomieszczeń. Po przewiezieniu meble zostaną ponownie zmontowane i ustawione we wskazanym miejscu.

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

Oferujemy profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, korzystając z szerokiej gamy sprawdzonych technik. Dokładnie zabezpieczamy meble, zapewniając im ochronę podczas transportu do Francji.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy w dowolne miejsce Francji odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli. Oferujemy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarowe. Stosujemy wyłącznie zabudowę kontenerowa. Nie stosujemy plandek.

Jak zamówić usługę:

6 kroków do zamówienia przeprowadzki do Francji

1

Pierwszy kontakt – uzyskanie podstawowych danych

Skontaktuj się z nami przez e-mail, WhatsApp, formularz lub telefonicznie. Ustalimy, czy chcesz przeprowadzić się do Francji czy w przeciwnym kierunku z Francji do Polski. Co chcesz przewieźć, ile jest rzeczy, jakie są warunki dojazdów do posesji, na którym piętrze znajduje się mieszkanie oraz jaki jest zakres prac do wykonania.

1
2

Obliczenie objętości i wagi rzeczy

Na podstawie uzyskanych informacji obliczamy jaki jest ciężar rzeczy oraz ich objętość. Jest nam to potrzebne do dopasowania odpowiedniego meblowozu. Do tego celu służy kalkulator przeprowadzkowy.

2
3

Wybór meblowozu

Wybór odpowiedniego meblowozu wpływa na jakość usługi i bezpieczeństwo. Musimy zmieścić rzeczy i jednocześnie zmieścić się wagowo w ładowności samochodu. Mamy do dyspozycji meblowozy od 1T do 4,2T

3
4

Podpisanie umowy

Na tym etapie sporządzamy umowę, w której uwzględniamy plan logistyczny przeprowadzki, łącznie z godzinami załadunku i rozładunku.

4
5

Dzień przeprowadzki – załadunek rzeczy

W dniu przeprowadzki, o ustalonej godzinie przybywa ekipa przeprowadzkowa i rzeczy są znoszone do meblowozu a następnie fachowo układane.

5
6

Dostarczenie rzeczy

W zależności od długości trasy w tym samym dniu bądź w następnym rzeczy są dostarczane pod wskazany adres a następnie wnoszone do mieszkania.

6

My już skorzystaliśmy

Teraz twoja kolej

Przykładowe ceny przeprowadzek Francja Polska

Mercedes Atego

50m3


 • Ilość kilometrów: 3300 km
 • Cena: 17000 – 18000 zł
 • Ilość kilometrów: 2200 km
 • Cena: 12000 – 13000 zł
 • Ilość kilometrów: 2400 km
 • Cena: 13000 – 14000 zł

Renault Master

20m3


 • Ilość kilometrów: 3300 km
 • Cena: 8500 – 9000 zł
 • Ilość kilometrów: 2200 km
 • Cena: 6000 – 6500 zł
 • Ilość kilometrów: 2400 km
 • Cena: 6500 – 7000 zł

Najczęściej zadawane pytania

Z przeprowadzkami międzynarodowymi wiążą się pewne pytania. Oto niektóre z nich:

F.A.Q

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top