Przeprowadzki
Dania

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem, która wykorzystując swoją wiedzę przeprowadza klientów do Danii lub z Danii do Polski. Skontaktuj się z nami i Tobie pomożemy. Posiadamy niezbędną licencję międzynarodową.

Przeprowadzki i transport do Danii. Przeprowadzka Dania Polska

Przeprowadzki między Danią a Polską wymagają specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i odpowiednich uprawnień (licencji). Właśnie dlatego warto zwrócić się do naszej firmy, która posiada nie tylko niezbędne kwalifikacje, ale i blisko 30 letnie doświadczenie w tego rodzaju usługach.
Dania podzielona jest na 5 regionów które z kolei dzielą się na 98 gmin. Regiony Danii nazywają się odpowiednio: Jutlandia Północna, Jutlandia Środkowa, Dania Południowa, Region Stołeczny oraz Zelandia. Nasza oferta obejmuje profesjonalne przeprowadzki do Danii do każdej z możliwych miejscowości, zapewniając fachowe wsparcie logistyczne oraz pomoc w załadunku i rozładunku rzeczy. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto powierzyć nam organizację Twojej przeprowadzki:

Przeprowadzki mieszkań i domów Dania Polska

Mamy bardzo bogate blisko 30 letnie doświadczenie w przewozach między Danią a Polską. Firma Home-Service oferuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami do Danii, obejmujące cały proces od pakowania, przez załadunek na specjalistyczne meblowozy, aż po dostarczenie i rozpakowanie rzeczy. Mamy w ofercie meblowozy w tym pojemne ciężarówki o kubaturze 50m3 i ładowności 4,2T, które z powodzeniem pomieszczą nawet mieszkanie 3-4 pokojowego. Nasze ciężarówki są szczególnie przydatne w przeprowadzkach dużych nieruchomości do miejscowości poza granicami kraju. W celu usprawnienia procesu załadunku, oferujemy dostęp do windy załadunkowej. Nasza firma specjalizuje się w przewozie różnorodnych przedmiotów, zapewniając profesjonalną obsługę na każdym etapie. Rzeczy, który najczęściej przewozimy:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki do Danii – jesteśmy rzetelną firmą i posiadamy niezbędne licencje międzynarodowe

21 maja 2022r dyrektywą Komisji Europejskiej wprowadzono tzw. Pakiet Mobilności rozszerzono konieczność posiadania licencji międzynarodowej na przewóz rzeczy o pojazdy o DMC do 3,5T czyli tzw. samochody dostawcze. Od tego momentu każdy przewoźnik wykonujący transport – w tym przeprowadzkę – poza granicę Polski w tym wykonujący przeprowadzki do Danii musi posiadać licencję. Kara za brak licencji podczas kontroli to 12.000 zł oraz brak możliwości kontynuowania jazdy. Więcej w artykule licencje do 3,5T.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą i nie narażamy naszych klientów na niepotrzebny stres i wydatki. Bardzo dbamy o zachowanie najwyższych standardów i stosowanie się do ogólnie obowiązujących przepisów. Dlatego zadbaliśmy o to aby posiadać zarówno licencję na samochody o DMC do 3,5T jak i ciężarówki powyżej 3,5T. Więcej

Transport mebli i towarów do Danii

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Dania z uwagi na dużą liczebność naszych rodaków jest to częstym kierunkiem naszych tras. W Danii żyje obecnie około 20 tys. Polaków i pewna część tych osób wraca obecnie do Polski. Największe skupisko Polonii znajduje się w Kopenhadze, Nykobing oraz Odense. Do tych właśnie osób szczególnie kierujemy nasza ofertę. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: biurka, regały, komody, łóżka czy kanapy.

Nie oznacza to, że nie przewozimy innych rzeczy. W ramach naszych usług transportujemy m.in. materiały budowlane, elektronika, sprzęt AGD oraz inne artykuły handlowe. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną czy reprezentujesz firmę, zapewniamy wsparcie zarówno w przeprowadzkach mieszkań, jak i transporcie wszelkich towarów dla firm.
W ofercie posiadamy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarówki. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą i jeśli towar znajduje się na paletach kierowca jest w stanie samodzielnie załadować i rozładować towar. Jeśli interesują cię dokładne parametry samochodów zapraszamy do działu: meblowozy.

Autostrady w Danii to sieć dróg o łącznej długości 1100 km. z czego tylko 45 km stanowią drogi płatne. Do Danii możemy dostać się droga lądową lub morską. Drogą lądową udajemy się do Niemiec, gdzie we Flensburgu przekraczamy granicę niemiecko – duńską. Jeśli do Kopenhagi udajemy się drogę lądową należy liczyć się z przejazdem przez cieśninę Wielki Bełt. Koszt przejazdu Mercedesa Atego 50m3 wynosi – 110 Euro, natomiast Renault Master  20m3 wynosi 32 Euro. Jeśli korzystamy z transportu morskiego i chcemy udać się do Kopenhagi wówczas możemy skorzystać z przeprawy promowej Rostock – Gedser. Koszty promu  są następujące: stan na dzień 19 kwietnia 2024 r.

Mercedes Atego 50m3 – ok. 420 euro netto (2 osoby w samochodzie),
Renault Master 20m3 – ok. 320 euro netto (2 osoby w samochodzie),
Fiat Ducato Maxi 17m3 – ok. 320 euro netto (2 osoby w samochodzie).

Blisko trzydziestoletnim stażem w branży przeprowadzek, nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują pełną obsługę, opartą na solidnej wiedzy i doświadczeniu.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie Twoje mienie, dlatego zapewnimy mu bezpieczne zapakowanie i transport. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł, aby zapewnić Ci ochronę w trakcie przeprowadzki Dania Polska.

Nasi pracownicy będą Cię wspierać na każdym kroku podczas Twojej przeprowadzki do Danii, począwszy od pakowania po dostarczenie mienia na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy tutaj, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Jesteśmy świadomi, że zarówno transport towarów jak i przeprowadzki do Danii wiążą się z pewnymi kosztami, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta. Aby te ceny obniżyć wprowadziliśmy dział okazje, gdzie można sprawdzić, czy samochód nie wraca z jakiejś trasy na pusto i jest miejsce na doładunek.

Co oferujemy ?

Przeprowadzki Dania Polska – zakres usług

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Przeprowadzki zagraniczne z Danii do Polski wymagają fachowego spakowania rzeczy. Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu przedmiotów codziennego użytku, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież czy książki. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, bez względu na to czy są to szafy, komody czy łóżka. Demontaż umożliwia wyniesienie gabarytowych rzeczy z wąskich pomieszczeń. Po przewiezieniu meble zostaną ponownie zmontowane i ustawione we wskazanym miejscu.

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

Oferujemy profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, korzystając z szerokiej gamy sprawdzonych technik. Dokładnie zabezpieczamy meble, zapewniając im ochronę podczas transportu do Danii.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy w dowolne miejsce Danii odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli. Oferujemy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarowe. Stosujemy wyłącznie zabudowę kontenerowa. Nie stosujemy plandek.

Jak zamówić usługę:

6 kroków do zamówienia przeprowadzki do Danii

1

Pierwszy kontakt – uzyskanie podstawowych danych

Skontaktuj się z nami przez e-mail, WhatsApp, formularz wyceny lub telefonicznie. Ustalimy czy jest to przeprowadzka do Danii czy z Danii do Polski. Co chcesz przewieźć, ile jest rzeczy, jakie są warunki dojazdów do posesji, na którym piętrze znajduje się mieszkanie oraz jaki jest zakres prac do wykonania.

1
2

Obliczenie objętości i wagi rzeczy

Na podstawie uzyskanych informacji obliczamy jaki jest ciężar rzeczy oraz ich objętość. Jest nam to potrzebne do dopasowania odpowiedniego meblowozu. Do tego celu służy kalkulator przeprowadzkowy.

2
3

Wybór meblowozu

Wybór odpowiedniego meblowozu wpływa na jakość usługi i bezpieczeństwo. Musimy zmieścić rzeczy i jednocześnie zmieścić się wagowo w ładowności samochodu. Mamy do dyspozycji meblowozy od 1T do 4,2T

3
4

Podpisanie umowy

Na tym etapie sporządzamy umowę, w której uwzględniamy plan logistyczny przeprowadzki, łącznie z godzinami załadunku i rozładunku.

4
5

Dzień przeprowadzki – załadunek rzeczy

W dniu przeprowadzki, o ustalonej godzinie przybywa ekipa przeprowadzkowa i rzeczy są znoszone do meblowozu a następnie fachowo układane.

5
6

Dostarczenie rzeczy

W zależności od długości trasy w tym samym dniu bądź w następnym rzeczy są dostarczane pod wskazany adres a następnie wnoszone do mieszkania.

6

My już skorzystaliśmy

Teraz twoja kolej

Przeprowadzki Dania – przykładowe ceny

Mercedes Atego

50m3


 • Ilość kilometrów: 2000 km
 • Cena: 11500 – 12000 zł
 • Ilość kilometrów: 2450 km
 • Cena: 13000 – 13500 zł
 • Ilość kilometrów: 1450 km
 • Cena: 9500 – 10000 zł

Renault Master

20m3


 • Ilość kilometrów: 2000 km
 • Cena: 5500 – 6000 zł
 • Ilość kilometrów: 2450 km
 • Cena: 6500 – 7000 zł
 • Ilość kilometrów: 1450 km
 • Cena: 5000 – 5500 zł

Najczęściej zadawane pytania

Podczas przeprowadzek do Danii naszych klientów nurtują różne pytania. Oto niektóre z nich:

F.A.Q

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top