Przeprowadzki
Czechy

Mamy 30-letnie doświadczenie w organizacji przeprowadzek między Polską a Czechami. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z nami, a my zaplanujemy i zrealizujemy Twoją przeprowadzkę do Czech.

Profesjonalne przeprowadzki do Czech. Transport mebli Czechy Polska

Jeśli planujesz przeprowadzkę do Czech lub z Czech do Polski, możemy zaoferować korzystne warunki wykonania usługi. W Czechach mieszka ponad 20 tys. Polaków, co sprawia, że przeprowadzki w tym kierunku są często wybierane przez naszych rodaków. Największe skupiska Polonii znajdują się w Pradze, Brnie i Ostrawie i to do nich szczególnie kierujemy naszą ofertę.

Republika Czeska składa się z 14 regionów administracyjnych, w tym Pragi jako samodzielnej jednostki. Nasza firma realizuje przeprowadzki z dowolnego regionu Czech ale też w drugą stronę. Są to m.in.: Praga, Środkowoczeski, Południowoczeski, Plzeński, Karlowarski, Ustecki, Liberecki, Kralovohradecki, Pardubicki, Wysoczyna, Południowomorawski, Zliński, Morawsko-Śląski oraz Olomuniecki​.

Przeprowadzki osób prywatnych oraz firm do Czech – 30 lat doświadczenia

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek między Polską a Czechami. Oferujemy kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami oraz transportem do Czech, które obejmują pakowanie, załadunek, transport oraz rozpakowanie mienia. Realizujemy przeprowadzki zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, przewożąc również wyposażenie biur.
Dysponujemy flotą pojazdów o różnych gabarytach, w tym dużymi meblowozami o pojemności 50m³ i ładowności 4,2 tony, które są w stanie pomieścić wyposażenie nawet 3 – 4 pokojowego mieszkania. Nasze ciężarówki są idealne do przeprowadzek dużych mieszkań i domów do innych miast za granicą, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wykorzystania windy załadunkowej.
Oto asortyment, który najczęściej transportujemy:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki do Czech – jesteśmy rzetelną firmą i posiadamy niezbędne licencje międzynarodowe

21 maja 2022r dyrektywą Komisji Europejskiej wprowadzono tzw. Pakiet Mobilności rozszerzono konieczność posiadania licencji międzynarodowej na przewóz rzeczy o pojazdy o DMC do 3,5T czyli tzw. samochody dostawcze. Od tego momentu każdy przewoźnik wykonujący transport – w tym przeprowadzkę – poza granicę Polski musi posiadać licencję. Kara za brak licencji podczas kontroli to 12.000 zł oraz brak możliwości kontynuowania jazdy. Więcej w artykule licencje do 3,5T.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą i nie narażamy naszych klientów na niepotrzebny stres i wydatki. Bardzo dbamy o zachowanie najwyższych standardów i stosowanie się do ogólnie obowiązujących przepisów. Dlatego zadbaliśmy o to aby posiadać zarówno licencję na samochody o DMC do 3,5T jak i ciężarówki powyżej 3,5T. Więcej

Transport mebli i towarów do Czech

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Czechy ze względu na bliskość naszej granicy są dosyć częstym kierunkiem, naszych tras. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: szafy, regały, komody, łóżka czy czy kanapy.

W ramach naszych usług transportujemy meble oraz wszelką elektronikę, sprzęt AGD oraz inne artykuły konsumpcyjne i handlowe.
Do transportu towarów wykorzystujemy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarówki. Zaletą tej usługi jest możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą i jeśli towar znajduje się na paletach kierowca jest w stanie samodzielnie załadować towar. Jeśli interesują cię dokładne parametry samochodów zapraszamy do działu: meblowozy.

Drogi w Austrii są płatne, a koszt przejazdu zależy od wielkości i masy pojazdu. Samochody o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5t obowiązuje winieta, która wynosi odpowiednio: 1 dniowa 200 CZK, 10 dniowa 270 CZK, 30 dniowa 430 CZK, 1 roczna 2300 CZK. W przypadku samochodów ciężarowych (DMC powyżej 3,5t) koszt przejazdu wynosi średnio 1,7 CZK /km.

Blisko trzydziestoletnim stażem w branży przeprowadzek, nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują pełną obsługę, opartą na solidnej wiedzy i doświadczeniu.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie Twoje mienie, dlatego zapewnimy mu bezpieczne zapakowanie i transport. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł, aby zapewnić Ci ochronę w trakcie przeprowadzki do Czech.

Nasi pracownicy będą Cię wspierać na każdym kroku podczas Twojej przeprowadzki, począwszy od pakowania po dostarczenie Twojego mienia na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy tutaj, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Jesteśmy świadomi, że przeprowadzki do Czech wiążą się z pewnymi kosztami, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i dostosowane podejście do potrzeb każdego klienta. Aby te ceny obniżyć wprowadziliśmy dział okazje, gdzie można sprawdzić, czy samochód nie wraca z jakiejś trasy na pusto i jest miejsce na doładunek.

Co oferujemy ?

Przeprowadzko Czechy Polska – zakres usług

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Przeprowadzki na odcinku Czechy Polska wymagają fachowego spakowania rzeczy. Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu przedmiotów codziennego użytku, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież czy książki. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, bez względu na to czy są to szafy, komody czy łóżka. Demontaż umożliwia wyniesienie gabarytowych rzeczy z wąskich pomieszczeń. Po przewiezieniu meble zostaną ponownie zmontowane i ustawione we wskazanym miejscu.

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

Oferujemy profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, korzystając z szerokiej gamy sprawdzonych technik. Dokładnie zabezpieczamy meble, zapewniając im ochronę podczas transportu do Czech.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy w dowolne miejsce Czech odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli. Oferujemy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarowe. Stosujemy wyłącznie zabudowę kontenerowa. Nie stosujemy plandek.

Jak zamówić usługę:

6 kroków do zamówienia przeprowadzki do Czech

1

Pierwszy kontakt – uzyskanie podstawowych danych

Skontaktuj się z nami przez e-mail, WhatsApp, formularz lub telefonicznie. Ustalimy czy przeprowadzasz się do Czech czy z Czech do Polski. Co chcesz przewieźć, ile jest rzeczy, jakie są warunki dojazdów do posesji, na którym piętrze znajduje się mieszkanie oraz jaki jest zakres prac do wykonania.

1
2

Obliczenie objętości i wagi rzeczy

Na podstawie uzyskanych informacji obliczamy jaki jest ciężar rzeczy oraz ich objętość. Jest nam to potrzebne do dopasowania odpowiedniego meblowozu. Do tego celu służy kalkulator przeprowadzkowy.

2
3

Wybór meblowozu

Wybór odpowiedniego meblowozu wpływa na jakość usługi i bezpieczeństwo. Musimy zmieścić rzeczy i jednocześnie zmieścić się wagowo w ładowności samochodu. Mamy do dyspozycji meblowozy od 1T do 4,2T

3
4

Podpisanie umowy

Na tym etapie sporządzamy umowę, w której uwzględniamy plan logistyczny przeprowadzki, łącznie z godzinami załadunku i rozładunku.

4
5

Dzień przeprowadzki – załadunek rzeczy

W dniu przeprowadzki, o ustalonej godzinie przybywa ekipa przeprowadzkowa i rzeczy są znoszone do meblowozu a następnie fachowo układane.

5
6

Dostarczenie rzeczy

W zależności od długości trasy w tym samym dniu bądź w następnym rzeczy są dostarczane pod wskazany adres a następnie wnoszone do mieszkania.

6

My już skorzystaliśmy

Teraz twoja kolej

Przykładowe ceny przeprowadzek Czechy Polska

Mercedes Atego

50m3


 • Ilość kilometrów: km
 • Cena: 0000 – 00 zł
 • Ilość kilometrów: 1950 km
 • Cena: 11000 – 11500 zł
 • Ilość kilometrów: 2400 km
 • Cena: 13000 – 13500 zł

Renault Master

20m3


 • Ilość kilometrów: km
 • Cena: 000 – 00 zł
 • Ilość kilometrów:1950 km
 • Cena: 5500 – 6000 zł
 • Ilość kilometrów: 2400 km
 • Cena: 6500 – 7000 zł

Najczęściej zadawane pytania

Podczas przeprowadzek do Czech naszych klientów nurtują różne pytania. Oto niektóre z nich:

F.A.Q

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top