Przeprowadzki
Anglia

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem, która wykorzystując swoją wiedzę przeprowadza klientów do Anglii lub z Anglii do Polski. Skontaktuj się z nami i Tobie pomożemy. Posiadamy niezbędną licencję międzynarodową.

Przeprowadzki i transport do Anglii. Przeprowadzka Anglia Polska

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, oznacza to iż planujesz przeprowadzkę do Anglii lub z Anglii do Polski. Nasza firma wykonuje przeprowadzki międzynarodowe w tym kierunku już od wielu lat. W Wielkiej Brytanii mieszka obecnie blisko 700 tys. naszych rodaków a zdecydowana większość żyje w Londynie oraz Birmingham, Manchester. oraz Liverpool. Do tych właśnie osób szczególnie kierujemy nasza ofertę.

Przeprowadzki mieszkań i domów do Anglii

Mamy duże doświadczenie związane z przeprowadzkami na odcinku Polska Anglia. Można u nas zamówić też wszelkie usługi związane z przeprowadzką i transportem z Anglii do Polski. Począwszy od pakowania rzeczy, przez załadunek na meblowóz, transport i rozpakowanie. Wszystkie przeprowadzki są ubezpieczone d kwoty 200.000 zł.

Dysponujemy samochodami o różnych gabarytach w tym dużymi meblowozami, których objętość wynosi 50m3 a ładowność 4,2T. Meblowozy pomieszczą wyposażenie nawet mieszkania 3 – 4 pokojowego. Ciężarówka jest szczególnie przydatna podczas przeprowadzek dużych mieszkań i domów do innych miast za granicą. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wykorzystania windy załadunkowej.
Oto co najczęściej przewozimy:

 • Meble: łóżka, sofy, stoły, krzesła, szafy, komody
 • Sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, odkurzacze
 • Elektronika: telewizory, komputery, sprzęt audio, konsole do gier, lampy,
 • Ubrania i akcesoria: odzież, buty, torebki,
 • Książki i dokumenty,
 • Naczynia i przybory kuchenne: talerze, kubki, sztućce, garnki, patelnie,
 • Dekoracje i ozdoby: obrazy, rzeźby, wazony, zegary ścienne i stojące,
 • Narzędzia: narzędzia ręczne, elektronarzędzia

Przeprowadzki Polska Wielka Brytania – jesteśmy wiarygodną firmą i posiadamy niezbędne licencje międzynarodowe

21 maja 2022r dyrektywą Komisji Europejskiej wprowadzono tzw. Pakiet Mobilności rozszerzono konieczność posiadania licencji międzynarodowej na przewóz rzeczy o pojazdy o DMC do 3,5T czyli tzw. samochody dostawcze. Od tego momentu każdy przewoźnik wykonujący transport – w tym przeprowadzkę – poza granicę Polski musi posiadać licencję. Kara za brak licencji podczas kontroli to 12.000 zł oraz brak możliwości kontynuowania jazdy. Więcej w artykule licencje do 3,5T.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą i nie narażamy naszych klientów na niepotrzebny stres i wydatki. Bardzo dbamy o zachowanie najwyższych standardów i stosowanie się do ogólnie obowiązujących przepisów. Dlatego zadbaliśmy o to aby posiadać zarówno licencję na samochody o DMC do 3,5T jak i ciężarówki powyżej 3,5T. Więcej

Transport mebli i towarów do Wielkiej Brytanii

Oprócz klasycznych usług przeprowadzkowych oferujemy również typowe usługi transportowe. Wielka Brytania ze względu na dużą ilość naszych rodaków jest częstym kierunkiem naszych przewozów. Oczywiście głównym towarem jaki przewozimy są różnego typu meble takie jak: szafy, regały, komody, łóżka czy czy kanapy.

Nie oznacza to, że nie przewozimy innych rzeczy. W ramach naszych usług transportujemy m.in. materiały budowlane, elektronika, sprzęt AGD oraz inne artykuły konsumpcyjne i handlowe.
W ofercie posiadamy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarówki. Zaletą tej usługi jest możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą i jeśli towar znajduje się na paletach kierowca jest w stanie samodzielnie załadować towar. Jeśli interesują cię dokładne parametry samochodów zapraszamy do działu: meblowozy.

Przeprowadzając się z Polski do Wielkiej Brytanii, na wyspy możemy dostać się na kilka sposobów. Najpopularniejsze to:
Pierwszy sposób obejmuje trasę drogą lądową. We Francji w miejscowości Calais wjeżdżamy do tunelu kolejowego pod kanałem La Manche i wyjeżdżamy w Folkestone.
Drugi popularny sposób to rejs promem z Dunkierki lub Calais do Dover.

Tunel Folkestone – Dover Folkestone
Mercedes Atego 50m3 – ok. 560 Euro netto (2 osoby)
Renault Master 20m3 – ok. 350 Euro netto (2 osoby)
Prom Calais – Dover – Calais
Mercedes Atego 50m3 – ok. 470 Euro netto (2 osoby)
Renault Master 20m3 – ok. 310 Euro netto (2 osoby)

Co oferujemy ?

Przeprowadzki Anglia Polska – zakres usług

Pakowanie

Sprawnie i bezpiecznie

Przeprowadzki do Wielkiej Brytanii wymagają fachowego spakowania rzeczy. Zapewniamy wsparcie przy pakowaniu przedmiotów codziennego użytku, takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież czy książki. Dysponujemy kompletnym asortymentem materiałów do pakowania, w tym kartonami, papierem pakowym i foliami, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

Demontaż

Efektywnie i fachowo

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami do profesjonalnego demontażu i montażu mebli, bez względu na to czy są to szafy, komody czy łóżka. Demontaż umożliwia wyniesienie gabarytowych rzeczy z wąskich pomieszczeń. Po przewiezieniu meble zostaną ponownie zmontowane i ustawione we wskazanym miejscu.

Załadunek

Starannie i profesjonalnie

Oferujemy profesjonalne i bezpieczne załadunki mebli, korzystając z szerokiej gamy sprawdzonych technik. Dokładnie zabezpieczamy meble, zapewniając im ochronę podczas transportu do Anglii.

Transport

Bezpiecznie i do celu

Przetransportujemy Twoje rzeczy w dowolne miejsce Anglii odpowiednio dobranym meblowozem, który będzie dostosowany do ilości przewożonych mebli. Oferujemy zarówno samochody dostawcze jak i ciężarowe. Stosujemy wyłącznie bezpieczną zabudowę kontenerowa. Nie stosujemy plandek.

Jak zamówić usługę:

6 kroków do zamówienia przeprowadzki do Anglii

1

Pierwszy kontakt – uzyskanie podstawowych danych

Skontaktuj się z nami przez e-mail, WhatsApp, formularz lub telefonicznie. Ustalimy czy chcesz się wyprowadzić z Anglii czy do Anglii wprowadzić. Co chcesz przewieźć, ile jest rzeczy, jakie są warunki dojazdów do posesji, na którym piętrze znajduje się mieszkanie oraz jaki jest zakres prac do wykonania.

1
2

Obliczenie objętości i wagi rzeczy

Na podstawie uzyskanych informacji obliczamy jaki jest ciężar rzeczy oraz ich objętość. Jest nam to potrzebne do dopasowania odpowiedniego meblowozu. Do tego celu służy kalkulator przeprowadzkowy.

2
3

Wybór meblowozu

Wybór odpowiedniego meblowozu wpływa na jakość usługi i bezpieczeństwo. Musimy zmieścić rzeczy i jednocześnie zmieścić się wagowo w ładowności samochodu. Mamy do dyspozycji meblowozy od 1T do 4,2T

3
4

Podpisanie umowy

Na tym etapie sporządzamy umowę, w której uwzględniamy plan logistyczny przeprowadzki, łącznie z godzinami załadunku i rozładunku.

4
5

Dzień przeprowadzki – załadunek rzeczy

W dniu przeprowadzki, o ustalonej godzinie przybywa ekipa przeprowadzkowa i rzeczy są znoszone do meblowozu a następnie fachowo układane.

5
6

Dostarczenie rzeczy

W zależności od długości trasy w tym samym dniu bądź w następnym rzeczy są dostarczane pod wskazany adres a następnie wnoszone do mieszkania.

6

My już skorzystaliśmy

Teraz twoja kolej

Przykładowe ceny przeprowadzek Anglia Polska

Mercedes Atego

50m3


 • Ilość kilometrów: 3300 km
 • Cena: 17000 – 18000 zł + prom
 • Ilość kilometrów: 2100 km
 • Cena: 12000 – 13000 zł
 • Ilość kilometrów: 1900 km
 • Cena: 11000 – 12000 zł

Renault Master

20m3


 • Ilość kilometrów: 3300 km
 • Cena: 8500 – 9000 zł + prom
 • Ilość kilometrów: 2100 km
 • Cena: 6500 – 7000 zł
 • Ilość kilometrów: 1900 km
 • Cena: 6000 – 6500 zł

Najczęściej zadawane pytania

Podczas przeprowadzek do Szwecji naszych klientów nurtują różne pytania. Oto niektóre z nich:

F.A.Q

O Firmie

Od 1995r. organizujemy profesjonalne przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy szeroką gamą meblowozów przystosowanych do wykonywania przeprowadzek.

Dane adresowe

 • ul. Francuska 52 pok. 16

 • 65-943 Zielona Góra

 • Pn-pt 08:00 – 18:00

 • Sobota 08:00 – 14.00

Projekt i wykonanie: Home-Service Mariusz Jagodziński

Scroll to Top