Przeprowadzki Żary

Jeśli planujesz przeprowadzkę na ternie Żar lub przewóz swojego dobytku z Żar do innego miasta w Polsce, to właśnie znalazłeś odpowiednią firmę. Home-Service przeprowadzki Żary ma wieloletnie doświadczenie w przewozach lokalnych oraz międzymiastowych. Organizujemy przeprowadzki do dużych miast w Polsce a najczęście do Wrocławia, Poznania czy Warszawy ale też do mniejszych jak Zielona Góra czy Leszno. Jeśli chcesz przetransportować swoje meble z jednego mieszkania w Żarach do drugiego również chętnie w tym pomożemy.


Przeprowadzki w Żarach - co oferujemy ?


 • Transport mebli w Żarach z punktu A do punktu B. Dopasujemy odpowiednią wielkość samochodu do przeprowadzki. Jeśli do przewiezienia jest kawalerka lub małe mieszkania 2 - pokojowe to proponujemy dostawczego busa o objetości 20m3. Jesli chodzi o przeprowadzkę dużego mieszkania wówczas możemy zaproponować dużą ciężarówkę o objętości 50m3 oraz ładowności 4,2 tony, która pomieści wszystkie rzeczy – więcej o meblowozach,
 • Usługę pakowania – jeśli sam sobie nie poradzisz ze spakowanie swoich rzeczy, pomogą w tym pracownicy naszej firmy. Oferujemy dodatkowo: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Wyniesienie mebli z mieszkania a następnie wniesienie do nowego i ustawienie tak jak sobie życzysz,
 • Demontaż oraz montaż - jeśli zachodzi potrzeba rozłożenia na części większej szafy lub łóżka sypialnianego, też służymy pomocą.
Miasta do których najczęściej wykonujemy przeprowadzki z Żar :


Oferujemy kompleksowe przeprowadzki z Żar do innych miast w Polsce. Tym co odróżnia nas od wielu firm konkurencyjnych to posiadanie w ofercie ciężarówek. Jeśli na przykład przewozisz zawartość mieszkania 3 pokojowego z Żar do do innego miasta będziesz potrzebował ciężarówki. Samochód ciężarowy zapewnia odpowiednią pojemność oraz co bardzo istotne ładowność. Przy długich trasach i częstych kontrolach na drodze ma to ogromne znaczenie. Przeprowadzki Żary Zielona Góra to jeden z najczęstszych kierunków naszych transportów. Inne miasta to:

 • Wrocław
 • Kraków
 • Kalisz
 • Leszno
 • Zakopane
 • Toruń
 • Bydgoszcz
 • Opole
 • Katowice
 • Sosnowiec

Przeprowadzki Żary - przykładowy cennik.


Jeśli chodzi o cennik naszych usług to na ternie Żar przyjmuje się stawkę godzinową. Co do przeprowadzek międzymiastowych to zazwyczaj ustalamy z klientem stawkę ryczałtową za całość wykonania usługi. Cena oczywiście zależy od wielu czynników min. od ilości przewożonych rzeczy a tym samym wielkości samochodu, pięter na których znajdują się mieszkania czy zakresu dodatkowych usług oprócz załadunku i rozładunku. Poniżej znajduję się przykładowe miasta i przybliżone ceny w zalezności od wielkości meblowozu.

przeprowadzki Żary
Meblowóz 40m3

Trasa: Zielona Góra – Żary
Cena:  zł

Trasa: Warszawa - Żary
Cena:  zł

Trasa: Paryż – Żary
Cena:  zł

Trasa: Berlin - Żary
Cena:  zł

Trasa: Bruksela – Warszawa
Cena:  zł
przeprowadzki do Żar
Meblowóz 20m3

Trasa: Zielona Góra – Żary
Cena:  zł

Trasa: Warszawa – Żary
Cena:  zł

Trasa: Paryż – Żary
Cena:  zł

Trasa: Berlin – Żary
Cena:  zł

Trasa: Bruksela – Warszawa
Cena:  zł


Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzając się do innego miasta należy liczyć pewnymi kosztami. Koszty te można jednak obniżyć. Korzystne jest na przykład połączenie zleceń dwóch różnych klientów. Gdy przeprowadzka odbywa się w zbliżonym terminie w tym samym kierunku można spróbować . Nie odbywa się to bardzo często jednak można sprawdzić taką ewentualność dziale okazje. Są tu wyszczególnione trasy, kiedy dany samochód będzie wracał pusty. Może któraś trasa pokryje się z twoją przeprowadzką

Wycena
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, należy wypełnić krótki formularz oraz jako uzupełnienie kalkulator przeprowadzkowy. Jeśli masz jakiej pytania po prostu zadzwoń:

Mariusz Jagodziński

Tel.: 68 323 29 23
Kom.: 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.