Przeprowadzki Warszawa

Jeśli planujecie Państwo przeprowadzkę do Warszawy lub jeśli przewozicie swój dobytek z Warszawy do innego miasta w Polsce lub za granicą to trafiliście pod właściwy adres. Firma Home-Service już od wielu lat transportuje dobytek swoich klientów do wielu miast w Polsce i za granicą. Z racji naszej lokalizacji najczęściej wykonujemy przeprowadzki Warszawa - Poznań. Nie oznacza to jednak, że usługi wykonujemy tylko na tym odcinku. Przewozimy mienie naszych klientów w Warszawy do różnych miast w Polsce oraz w Europie Zachodniej.

Ze względu na bardzo dobrą sieć autostrad przeprowadzki do Niemiec odbywają się bardzo sprawnie i zazwyczaj meblowóz w ciągu jednego dnia jest w stanie dojechać do nawet najbardziej odległych miast w Niemczech. Tym samym również koszty przeprowadzki nie są wygórowane.

Zakres wykonywanych usług:
 • Transport – meblowozy o objętości 16m3, 20m3 oraz 50m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowo – montażowe
Oto miasta do których najczęściej wykonujemy nasze usługi:
 • Zielona Góra
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Szczecin
 • Poznań
 • Berlin
 • Paryż
 • Wiedeńk
 • Bruksela


Przykładowy cennik przeprowadzek Warszawa – inne miasta:


przeprowadzki Warszawa
Meblowóz 50m3

Trasa: Zielona Góra – Warszawa
Cena: 3500 - 3800 zł

Trasa: Warszawa - Gdańsk
Cena: 3000 - 3300 zł

Trasa: Paryż – Warszawa
Cena: 9000 - 9500 zł

Trasa: Berlin - Warszawa
Cena: 6000 - 6500 zł

Trasa: Bruksela – Warszawa
Cena: 6500 - 7000 zł
przeprowadzki do Warszawy
Meblowóz 20m3

Trasa: Zielona Góra – Warszawa
Cena: 2000 - 2200 zł

Trasa: Warszawa – Gdańsk
Cena: 2200 - 2500 zł

Trasa: Paryż – Warszawa
Cena: 6500 - 6700 zł

Trasa: Berlin – Warszawa
Cena: 4500 - 5000 zł

Trasa: Bruksela – Warszawa
Cena: 4700 - 5200 zł


Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe wiążą się ze znacznymi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje. Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz "okazję" dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.