Przeprowadzki Szwecja Polska


Jeśli trafiłeś na naszą stronę, oznacza to iż planujesz przeprowadzkę do Szwecji lub ze Szwecji do Polski. Nasza firma wykonuje przeprowadzki międzynarodowe w tym kierunku już od kilkunastu lat. W Szwecji mieszka obecnie około 100 tys. naszych rodaków a zdecydowana większość żyje w regionie Sztokholm oraz Göteborg. Do tych właśnie osób szczególnie kierujemy nasza ofertę.

Przeprowadzając się z Polski do Szwecji, można pokonać tą trasę na dwa sposoby. Pierwszy sposób obejmuje trasę drogą lądową - jadąc przez Niemcy oraz Danię. Trasa, jaka jest do pokonania, liczona od granicy polsko – niemieckiej do Malmö, wynosi blisko 900km. Dodatkowo na trasie należy opłacić przejazd przez dwa mosty: Storebaelt /cena 96 Euro/ oraz Oresund - łączący Danię z Szwecją /cena 86 Euro/.


Drugi sposób dotarcia do Szwecji to podróż drogą morską. W zależności od potrzeb możemy skorzystać z dwóch tras promowych, których koszty wynoszą odpowiednio - stan na dzień 20 marca 2023r.:
 • Cennik promu Świnoujście – Ystadt

 • Cennik promu Gdańsk – Nynäshamn

 Świnoujście - YstadGdańsk - Nynäshamn
Mercedes 50m3700 Euro netto (2 osoby)
1250 Euro netto (2 osoby)
Renault Master 20m3550 Euro netto (2 osoby)
1020 Euro netto (2 osoby)


Szwecja podzielona jest na 21 regionów. Można tu wymienić m.in. Stockholm, Norrbotten, Skania, Västra Götaland, Kronoberg czy Halland. W Szwecji znajduje się 1500 km autostrad oraz 600 km dróg expresowych. Wszystkie drogi i autostrady są bezpłatne. Opłata obejmuje tylko ciężarówki powyżej 12t masy całkowitej. Meblowozy wykorzystywane podczas przeprowadzek do Szwecji przez naszą firmę nie podlegają tej opłacie.

Przeprowadzki Szwecja - Polska, co możemy zaoferować:


 • Transport – meblowozy o objętości 20m3 oraz 50m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Demontaż i montaż mebli
Przeprowadzki do Szwecji - dokąd jeździmy:


Trasy na których przewozimy meble naszych klientów są bardzo zróżnicowane. Tak naprawdę ile miast tyle kierunków. Jednak da się zauważyć, że transport odbywa się najczęście do poniższych destynacji.

 • Sztokholm
 • Göteborg
 • Malmö
 • Uppsala
 • Västerås
 • Örebro
 • Linköping
 • Helsingborg
 • Jönköping
 • Norrköping

Przykładowy cennik przeprowadzek Polska Szwecja:


Pomimo, iż każda przeprowadzka jest inna, na podstawie naszego prawie 30 - letniego doświadczenia jesteśmy w stanie podać szacunkowe ceny przeprowadzek na konkretnych kierunkach. Wiemy ile średnio trwa załadunek i rozładunek danego samochodu, obliczamy tylko odległość jaką ma do przejechania meblowóz i na tej podstawie szacujemy np. cenę przeprowadzki z Warszawy do Sztokholmu.

przeprowadzki szwecja
Meblowóz 50m3

Trasa: Warszawa – Sztokholm
Cena: 16500 - 17000 zł + prom

Trasa: Kraków – Malmö
Cena: 12500 – 13000 zł + prom

Trasa: Poznań - Göteborg
Cena: 11500 – 12000 zł + prom

Trasa: Zielona Góra - Sztokholm
Cena: 13000 - 13500 zł + prom
przeprowadzki do szwecji
Meblowóz 20m3

Trasa: Sztokholm - Warszawa
Cena: 8000 - 8500 zł + prom

Trasa: Malmö - Kraków
Cena: 6000 - 6500 zł + prom

Trasa: Göteborg - Poznań
Cena: 5500 - 6000 zł + prom

Trasa: Sztokholm - Zielona Góra
Cena: 6000 - 6500 zł + prom

Powyższy cennik przeprowadzek do Szwecji obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki Polska Szwecja wiążą się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje! Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz „okazję” dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego - przepraszamy ale kalkulator jest aktualnie w przebudowie. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.