Przeprowadzki Słowacja Polska

Jeśli planujecie Państwo w najbliższym czasie przeprowadzkę na Słowację to polecamy naszą firmę do wykonania tej usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie ułatwi relokację Państwa dobytku do naszych południowych sąsiadów. Wykonujemy przeprowadzki nie tylko z Zielonej Góry, ale również ze wszystkich miast w Polsce. Najczęściej obsługujemy takie miasta jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Szczecin.

Liczba Polaków mieszkających na Słowacji wynosi szacunkowo 140 tys. Przeważająca ich liczba mieszka w stolicy Słowacji . Bratysława znajduje się w odległości 700 km od Warszawy i ok. 650 km od Zielonej Góry. Słowacja jest państwem unitarnym. Dzieli się na 8 krajów i 79 powiatów. Najbardziej zaludnione kraje to Kraj proszowski, Kraj koszycki oraz Kraj nitrzański.

Przejazd autostradami i drogami ruchu szybkiego jest płatny w formie winietek. Kierowcy samochodów o ciężarze powyżej 3,5 tony muszą się zaopatrzyć w winietki gdy chcą korzystać z dróg 1 klasy, które łączą wszystkie miasta wojewódzkie i powiatowe i stanowią ponad połowę słowackiej sieci drogowej (drogi I klasy oznaczone są znakiem przedstawiającym biały samochód na niebieskim tle). Wysokość opłat zależy od kategorii pojazdu i okresu pobytu. Winietki 7 dniowe dla pojazdów do 3,5t kosztują 4,90Euro natomiast dla pojazdów powyżej 3,5t odpowiednio 24 Euro.

Przeprowadzki na Słowację -  Co oferujemy ?

 • Transport – meblowozy o objętości 10m3, 20m3 oraz 42m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowo – montażowe
Przeprowadzki Słowacja Polska - najczęstsze kierunki

 • Bratysława
 • Koszyce
 • Preszów
 • Żylina
 • Nitra
 • Bańska Bystrzyca
 • Trnawa
 • Martin
 • Poprad
 • Previdza
 • Zwoleń

Przykładowy cennik przeprowadzek Słowacja Polska:przeprowadzki Słowacja Polska
Meblowóz 40m3

Trasa: Zielona Góra – Bratysława
Ilość kilometrów: 1250 km
Cena: 5200 - 5700 zł

Trasa: Poznań - Koszyce
Ilość kilometrów: 1650 km
Cena: 6800 - 7300 zł

Trasa: Szczecin - Nitra
Ilość kilometrów: 1800 km
Cena: 7200 - 7700 zł
Przeprowadzki na Słowację
Meblowóz 20m3

Trasa: Bratysława - Zielona Góra
Ilość kilometrów: 1250 km
Cena: 4000 - 4500 zł

Trasa: Koszyce - Poznań
Ilość kilometrów: 1650 km
Cena: 5000 - 5500 zł

Trasa: Nitra - Szczecin
Ilość kilometrów: 1800 km
Cena: 5300 - 5800 zł

Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki międzynarodowe na Słowację nie kojażą się z wysokimi kosztami. Podejmując się jednak realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje! Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz „okazję” dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.