Przeprowadzki Holandia Polska

Przeprowadzki do Holandii wiążą się z tendencją zatrudniania coraz większej ilości specjalistów i fachowców z Polski. Chodzi tu przede wszystkim o lekarzy, informatyków oraz inżynierów z różnych dziedzin. Ze względu na dużą odległość osoby takie zabierają ze sobą swoje rodziny oraz cały dobytek. Jeśli zatem trafiłeś na naszą stronę oznacza to, że planujesz przeprowadzkę do Holandii. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni Ci komfortową, sprawną oraz bezstresową obsługę.

Nasze usługi są kompleksowe i organizujemy również przeprowadzki Holandia Polska. Jeśli zatem skończył Ci się kontrakt i zamierzasz wrócić do Polski chętnie Ci w tym pomożemy. Zaplanujemy caly proces transportu Twoich mebli do Polski i sprawimy, że nawet nie odczujesz trudów przeprowadzki.

Stolica Holandii – Amsterdam znajduje się w odległości 1250 km od Warszawy oraz 800 km od Zielonej Góry. Połączenie drogowe między Polską a Holandią odbywa się obecnie bardzo dobrą siecią autostrad i transport na tym odcinku meblowozami powyżej 3,5T odbywa się zazwyczaj w ciągu 2 dni. Samochody dostawcze pokonują tą trasę znacznie szybciej.
Holandia podzielona jest na 12 prowincji, które dzielą się na 458 gmin. Najbardziej zaludnione prowincje to Holandia Południowa ze stolicą w Hadze oraz Holandia Północna ze stolicą w Haarlem. Inne duże prowincje to Brabancja Północna oraz Utrecht.

Proponowane usługi podczas przeprowadzek do Holandii:


 • Transport – meblowozy o objętości 20m3 oraz 50m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – nasi pracownicy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takich jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – zniesiemy oraz wniesiemy meble oraz inne rzeczy oraz ustawimy we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowe i montażowe:
Przeprowadzki do Holandii - dokąd jeździmy:


Zdecydiwanie głównym celem podróży naszych rodaków jest stolica kraju Amsterdam. To tam i w Rotterdamie najczęściej osiedlają się nasi rodacy. Przeprowadzki do Holandii wykonujemy również do innych miast takich jak: Haga, Eindhoven czy Maastricht.

 • Amsterdam
 • Rotterdam
 • Utrecht
 • Eindhoven
 • Eindhoven
 • Groningen
 • Almere
 • Haga
 • Nijmegen
 • Venlo
 • Maastricht

Przykładowy cennik przeprowadzek Holandia Polska:przeprowadzki holandia
Meblowóz 50m3

Trasa: Warszawa - Amsterdam
Ilość kilometrów: 2500 km
Cena: 13500 - 14000 zł

Trasa: Zielona Góra - Rotterdam
Ilość kilometrów: 1700 km
Cena: 10000 – 10500 zł

Trasa: Kraków - Utrecht
Ilość kilometrów: 2500 km
Cena: 13500 – 14000 zł

Trasa: Poznań - Nijmegen
Ilość kilometrów: 1800 km
Cena: 10500 – 11000 zł
przeprowadzki do holandii
Meblowóz 20m3

Trasa: Amsterdam - Warszawa
Ilość kilometrów: 2500 km
Cena: 6500 - 7000 zł

Trasa: Rotterdam - Zielona Góra
Ilość kilometrów: 1700 km
Cena: 5000 - 5500 zł

Trasa: Utrecht - Kraków
Ilość kilometrów: 2500 km
Cena: 6500 - 7000 zł

Trasa: Nijmegen - Poznań
Ilość kilometrów: 1800 km
Cena: 5000 – 5500 zł

Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wysokimi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje! Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz „okazję” dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.