Przeprowadzki Gdańsk

Jeśli planujecie Państwo przeprowadzkę do Gdańska lub jeśli przewozicie swój dobytek z Gdańska do innego miasta w Polsce lub za granicą to trafiliście pod właściwy adres. Firma Home-Service już od wielu lat transportuje dobytek swoich klientów do wielu miast w Polsce i za granicą. Z racji naszej lokalizacji najczęściej wykonujemy przeprowadzki Gdańsk Zielona Góra. Nie oznacza to jednak, że usługi wykonujemy tylko na tym odcinku. Przewozimy mienie naszych klientów z Gdańska do różnych miast w Polsce oraz w Europie Zachodniej.

Jesteśmy profesjonalną firmą posiadającą własne meblowozy, biuro oraz bazę transportową. Zatrudniamy pracowników, którzy są godni zaufania oraz co najważniejsze nigdy nie byli karani. Stale rozwijamy nasza flotę pojazdów poprzez zakup nowych meblowozów. A wszystko to po to aby klient miał pewność wysokiej jakości usług.


Zakres wykonywanych usług:
 • Transport – meblowozy o objętości 17m3, 20m3 oraz 42m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowo – montażowe
Oto miasta do których najczęściej wykonujemy nasze usługi:
 • Jelenia Góra
 • Kraków
 • Szczecin
 • Poznań
 • Wrocław
 • Hamburg
 • Lyon
 • Wiedeń
 • Turyn


Przykładowy cennik przeprowadzek Gdańsk – inne miasta:


przeprowadzki Gdańsk
Meblowóz 40m3

Trasa: Zielona Góra – Gdańsk
Cena:  zł

Trasa: Warszawa - Gdańsk
Cena:  zł

Trasa: Paryż – Gdańsk
Cena:  zł

Trasa: Berlin - Gdańsk
Cena:  zł

Trasa: Bruksela – Gdańsk
Cena:  zł
przeprowadzki do Gdańska
Meblowóz 20m3

Trasa: Zielona Góra – Gdańsk
Cena:  zł

Trasa: Warszawa – Gdańsk
Cena:  zł

Trasa: Paryż – Gdańsk
Cena:  zł

Trasa: Berlin – Gdańsk
Cena:  zł

Trasa: Bruksela – Gdańsk
Cena:  zł


Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe wiążą się ze znacznymi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje. Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz "okazję" dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: 68 323 29 23
Kom.: 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.