Przeprowadzki Finlandia Polska

Jeśli przeprowadzasz się do Finlandii bądź z Finlandii do Polski możesz liczyć na pomoc naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych oraz odpowiednie zaplecze sprawią, że przeprowadzka nie będzie stresującym przeżyciem.

Liczebność Polonii w Finlandii szacowana jest różnorodnie, w zależności od przyjętych kryteriów. Obecnie, zaliczając do Polonii drugie i trzecie pokolenie imigrantów, w tym także i dzieci z mieszanych małżeństw polsko - fińskich oraz obywateli polskich posiadających prawo stałego pobytu i pracy w Finlandii, składa się na nią około 3.000 osób. Od 2006r kiedy to otwarto rynek pracy dla naszych rodaków, liczba osób przeprowadzających się do Finlandii gwałtownie wzrosła. Część osób osiedla się na stałe zasilając grono Polonii natomiast część wraca do Polski. To właśnie do nich szczególnie kierujemy naszą ofertę.

Zatem jeśli trafili Państwo na naszą stronę internetową, oznacza to iż poszukujecie firmy przeprowadzkowej która przewiezie wasz dobytek do Finlandii lub z Finlandii do Polski. Przeprowadzki do Finlandii wykonywane są drogą lądową poprzez kraje nadbałtyckie /Litwę, Łotwę oraz Estonię/ by w efekcie dostać się na obszar Finlandii przeprawą promową Talin – Helsinki. Na Łotwie i w Estonii nie są pobierane żadne opłaty drogowe. Natomiast przejazd ciężarówek na Litwie podlega opłacie i wynosi 80 zł – meblowóz 20m3 oraz 120 zł meblowóz 40m2 (winiety 7 – dniowe).

Finlandia podzielona jest na 20 regionów. Są to m.in.  Uusimaa, Kymenlaakso, Kanta-Häme, Finlandia Właściwa, Etelä-Savo czy Karelia Południowa. Sieć drogowa w Finlandii liczy 80 tys km z czego blisko 700km to autostrady. Wszystkie drogi i autostrady są bezpłatne.

Przeprowadzki do Finlandii - co możemy zaoferować ?

 • Transport – meblowozy o objętości 17m3, 20m3 oraz 50m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowo – montażowe




Przeprowadzki Finlandia Polska - dokąd jeździmy ?

 • Helsinki
 • Espoo
 • Tampere
 • Vantaa
 • Turku
 • Oulu
 • Lahti
 • Kuopio

Przykładowy cennik przeprowadzek Finlandia Polska:




Meblowóz 40m3

Trasa: Warszawa - Helsinki
Cena: 11500 - 12000 zł + prom

Trasa: Poznań - Kuopio
Cena: 13.700 - 14.200 zł + prom

Trasa: Wrocław - Lahti
lub:    Zielona Góra - Pori
Cena: 12500 - 13000 zł

Meblowóz 20m3

Trasa: Helsinki - Warszawa
Cena: 8700 - 9200 zł + prom

Trasa: Kuopio - Poznań
Cena: 11000 - 11500 zł + prom

Trasa: Lahti - Wrocław
lub:    Pori - Zielona Góra
Cena: 10000 - 10500 zł

Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki międzynarodowe do Finlandii wiążą się z wysokimi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje! Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz „okazję” dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.