Przeprowadzki Czechy Polska

Jeśli planujecie Państwo w najbliższym czasie przeprowadzkę do Czech to polecamy naszą firmę do wykonania tej usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie ułatwi relokację Państwa dobytku do naszych południowych sąsiadów. Mamy wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach. W naszej ofercie znajdują się również przeprowadzki Czechy Polska. Można zatem wykorzystując naszą firmę przewieźć meble oraz cały dobytek z Czech do Polski.

Liczba Polaków mieszkających w Czechach wynosi obecnie około 100 tys. Przeważająca ich liczba mieszka w stolicy Czech. Praga znajduje się w odległości 800 km od Warszawy i połączenie drogowe miedzy obiema stolicami jest dosyć dobre.

Czechy podzielone są na 13 krajów oraz miasto wydzielone Praga do którego najczęściej są wykonywane przeprowadzki. Najbardziej zaludnione kraje to morawsko – śląski ze stolicą w Ostrawie oraz południowo – morawski ze stolica w Brnie.

Autostrady w Czechach są płatne dla każdego typu pojazdów. Właściciele samochodów o masie całkowitej do 3,5 T zobowiązani są zaopatrzyć się w winiety. Od 2022 roku winietę można kupić w formie elektronicznej na stronie edalnice.cz . Obowiązują trzy rodzaje winiet: 10 dniowa 310 CZK, 1 - miesięczna 440 CZK oraz 1 - roczna 1500 CZK. Samochody ciężarowe, czyli o masie całkowitej przekraczajacej 3,5T rozliczane sa według przejechanych kilometrów i klasy emisji spalin. Dokładny koszt przejazdów znajduje się w linku koszty autostrad w Czechach.

Przeprowadzki do Czech - zakres usług:

 • Transport – meblowozy o objętości 20m3 oraz 50m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowo – montażowe
Przeprowadzki do Czech - najczęstsze kierunki: • Praga
 • Brno
 • Ostrava
 • Pilzno
 • Karlovy Vary
 • Liberec
 • Pardubice
 • Igława
 • Ołomuniec
 • Hradec Kralove
 • Uście Nad Łabą

Przykładowy cennik przeprowadzek Czechy Polska:


przeprowadzki do czech
Meblowóz 50m3

Trasa: Zielona Góra - Praga
Ilość kilometrów: 600 km
Cena: 5500 - 6000 zł

Trasa: Poznań - Pilzno
Ilość kilometrów: 1050 km
Cena: 7000 - 7500 zł

Trasa: Szczecin - Brno
Ilość kilometrów: 1400 km
Cena: 8000 - 8500 zł
przeprowadzki czechy
Meblowóz 20m3

Trasa: Praga - Zielona Góra
Ilość kilometrów: 600 km
Cena: 2700 - 3300 zł

Trasa: Pilzno - Poznań
Ilość kilometrów: 1050 km
Cena: 3500 - 4000 zł

Trasa: Brno - Szczecin
Ilość kilometrów: 1400 km
Cena: 4000 - 4500 zł

Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki międzynarodowe do Czech wiążą się z pewnymi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje! Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz „okazję” dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.