Przeprowadzki Belgia Polska

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie przeprowadzek do Belgii. W naszej ofercie znajdują się także przeprowadzki Belgia Polska. Oferujemy kompleksową usługę obejmującą pakowanie, załadunek, rozładunek oraz transport. Zielona Góra znajduje się zaledwie 60 km od granicy z Niemcami a odległość do stolicy Belgii – Brukseli wynosi 930 km. Z racji zatrudnienia wielu naszych rodaków w instytucjach Unii Europejskie przeprowadzki do Belgii są częstszym kierunkiem usług przepowadzkowych. Oczywiście przeprowadzki do Brukseli zdarzają się najczęściej. Nasze usługi wykonujemy równiez do innych miast Belgii. Można tu wymienić takie miejscowości jak do Liège, Antwerpia czy Gandawa, czy wiele innych.

Belgia jest państwem federacyjnym składającym się z 3 regionów: Region Stołeczny, Region Flamandzki oraz Region Waloński. W Belgii znajduje się 1700 km autostrad dlatego przeprowadzki do Belgii przebiegają szybko i sprawnie. Wszystkie autostrady w Belgii są bezpłatne.

Proponowane usługi podczas przeprowadzek do Belgii:


 • Transport – meblowozy o objętości 20m3 oraz 50m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowo – montażowePrzeprowadzki do Belgii - miasta do których najczęściej jeżdzą nasze samochody: • Bruksela
 • Antwerpia
 • Gandawa
 • Charleroi
 • Liège
 • Brugia
 • Namur
 • Anderlecht
 • Mons
 • Elsene
 • Leuven

Przykładowy cennik przeprowadzek Belgia Polska:przeprowadzki do belgii
Meblowóz 50m3

Trasa: Warszawa - Bruksela
Ilość kilometrów: 2700 km
Cena: 14000 - 14500 zł + autostrady PL, DE

Trasa: Zielona Góra - Liège
Ilość kilometrów: 1700 km

Cena: 10000 – 10500 zł + autostrady

Trasa: Wrocław - Brugia
Ilość kilometrów: 2300 km
Cena: 13000 – 13500 zł

Trasa: Poznań - Antwerpia
Ilość kilometrów: 2050 km
Cena: 12000 – 12500 zł

przeprowadzki belgia
Meblowóz 20m3

Trasa: Bruksela - Warszawa
Ilość kilometrów: 2700 km
Cena: 7000 - 7500 zł

Trasa: Liège - Zielona Góra
Ilość kilometrów: 1700 km
Cena: 5000 – 5500 zł

Trasa: Brugia - Wrocław
Ilość kilometrów: 2300 km
Cena: 6500 - 7000 zł

Trasa: Antwerpia - Poznań
Ilość kilometrów: 2050 km
Cena: 6000 – 6500 zł

Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wysokimi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje! Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz „okazję” dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.