Transport Zielona Góra

Dysponujemy własnym taborem profesjonalnych meblowozów. Są to wyłącznie pojazdy o zabudowie kontenerowej, które spełniają ostre normy przewozu mebli. Meblowozy są fabrycznie przystosowane do przeprowadzek: posiadają sztywne burty, uchwyty do mocowania mebli. Mercedes Atego 50m3 posiada windę załadunkową tzw. HDS

Transport mebli Zielona Góra

Oprócz usług przeprowadzkowych wykorzystujemy nasze samochody do typowego transportu mebli w Zielonej Górze. Możemy  udostępnić ciężarówkę lub samochód dostawczy z kierowcą a klient we własnym zakresie organizuje sobie załadunek i wyładunek rzeczy. Plusem takiego rozwiązania jest to, że kierowca pokaże też jak optymalnie ułożyć meble i inne towary w kontenerze meblowym.

Transport HDS Zielona Góra


Posiadamy w naszej ofercie ciężarówkę z windą załadunkową. Jest to potocznie nazywany transport z windą hds. Mercedes Atego posiada składaną windę o ładowności 800kg i możemy w Zielonej Górze i nie tylko przewieźć dowolne towary.  Na wyposażeniu posiadamy również paleciaki którymi można przetransportować towar na europaletach.

transport mebli Zielona Góra

Więcej zdjęć    


Wymiary: dł. 7,4m x szer. 2,45 x wys. 2,8m
Objętość kontenera: 50m3
Wyposażenie: Winda załadunkowa

Ładowność: 4,5T

Opis: Profesjonalny meblowóz z windą załadunkową hds ułatwiająca załadunek rzeczy. Idealny na przeprowadzki zamiejscowe i międzynarodowe.

Przeznaczenie:
Mieszkania 3-4 pokojowe oraz małe domki

 transport ZIelona Góra

Więcej zdjęć  


Wymiary: dł. 6,7m x szer. 2,5m x wys. 2,6m
Objętość kontenera: 40m3

Ładowność: 3T

Samochód przystosowany fabrycznie do przewozu mebli. Posiada wiele zabezpieczeń i udogodnień, znacznie usprawniających proces przeprowadzki. Ściany kontenera wyłożone wewnątrz wykładziną, która doskonale zabezpiecza meble przed uszkodzeniem. Samochód posiada specjalistyczne schody umożliwiające wchodzenie i schodzenie z kontenera.

Przeznaczenie:
Mieszkanie 2, 3, 4 pokojowe, mały dom
Przeprowadzki firm i instytucji

 bagażówka zielona góra

Więcej zdjęć  
transport zielona góra

Wymiary: dł. 4,15m x szer. 2,10m x wys. 2,2m
Objętość kontenera: 20m3

Ładowność: 1,5T

Przeznaczenie:
Mieszkanie 1 - 2 pokojowe (mały metraż)
Przeprowadzki międzynarodowe

 usługi transportowe Zielona Góra

Więcej zdjęć  


Wymiary: dł. 4,05m x szer. 1,85m x wys. 2,18m
Objętość kontenera: 17m3
Ładowność: 1,5 T

Przeznaczenie:
Kawalerka

taxi bagażowe zielona góra
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.