Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki Wrocław to usługi na których znamy się jak nikt inny. Rozwiązujemy problemy naszych klientów na każdym etapie przeprowadzki we Wrocławiu. Bez względu na to czy jest to klient indywidualny, firma czy instytucja zawsze fachowo wykonamy usługę przeprowadzki. Doradzimy w kwestii przewiezienia mienia i sprawimy, że przeprowadzka we Wrocławiu będzie przyjemna i bezstresowa. Zajmiemy się wszystkimi aspektami przedsięwzięcia takimi jak transport rzeczy i cała związana z tym logistyka. Profesjonalnie załadujemy i rozładujemy oraz - jako profesjonalna firma - dokładnie zabezpieczymy wszelkie delikatne przedmioty. Jeśli więc zmieniasz swoje miejsce zamieszkania i chcesz zamówić usługę przeprowadzki starannie przejrzyj naszą ofertę.

Przeprowadzki Wrocław - profesjonalne usługi przewozowe w Twoim mieście

Bez względu na to czy jest to przeprowadzka lokalna, międzymiastowa czy międzynarodowa oferujemy podobny pakiet usług:
  • Pakowanie i zabezpieczenie rzeczy

Zarówno przeprowadzka prywatna jak i firmowa wymaga spakowania i odpowiedniego zabezpieczenia rzeczy. Nasza oferta obejmuje taką usługę i polega na fachowym spakowaniu i zabezpieczeniu wszelkich przedmiotów, które zabieramy w trakcie przeprowadzki, takich jak ubrania, książki, meble itp. Zamówienie takiej usługi zwykle wiąże się z oszczędnością czasu i wysiłku dla klientów. Dzięki profesjonalnemu spakowaniu mienia, unika się uszkodzeń oraz minimalizuje się ryzyko utraty wartościowych przedmiotów. Warto więc skorzystać z takiej pomocy, aby mieć pewność, że wszystko zostanie przewiezione bezpiecznie i bezproblemowo.

  • Usługi transportowe Wrocław - zleć usługę transportu naszej firmie

Transport Wrocław to nie tylko przewóz standardowych rzeczy z punktu A do punktu B ale też między innymi proces doboru samochodu. Jest to też taka usługa jak transport pianin Wrocław - inne miasto, którą profesjonalna firma przeprowadzkowa ma w swojej ofercie. Firma Home-Service stosuje tylko samochody w zabudowie kontenerowej. Meblowóz to ciężarówka z zabudową typu furgon, której wnętrze wyposażone jest w specjalne systemy mocowania i zabezpieczeń, które umożliwiają bezpieczny transport mebli uniemożliwiając ich przemieszczenie. W zależności od zapotrzebowania na miejsce meblowóz może być różnej wielkości, a jego ładowność może wynosić od jednej tony do nawet kilku ton. Wielkość i ładowność samochodu wpływa oczywiście na cenę usługi. Jeśli jesteś z miejscowości Wrocław pomożemy Ci dobrać odpowiednią ciężarówkę do ilości przewożonych rzeczy.

  • Demontaż i montaż mebli - oferujemy kompleksową usługę na terenie Wrocławia

Czy można zamówić usługę demontażu mebli ? Oczywiście w przypadku większych mebli, takich jak łóżka czy szafy nawet jest to wskazane. Wiele osób nigdy nie miało do czynienia z demontażem skomplikowanych mebli, dlatego lepiej jest to zlecić profesjonalistom. Takie kompleksowe usługi są oczywiście dostępne w takiej miejscowości jak Wrocław. Przeprowadzki w stolicy Dolnego Śląska zawierają też inne usługi, które omawiamy poniżej.

  • Załadunek i wyładunek mebli

Czy to podczas przeprowadzek prywatnych czy firmowych we Wrocławiu ktoś musi znieść meble, kartony i cala masę innych drobiazgów. Bardzo często taki proces załadunku i wyładunku trwa od kilku do kilkunastu godzin. Wymaga on do tego od osób noszących ogromnej wytrzymałości i sprawności fizycznej. Rzadko kiedy klient jest w stanie sam sobie poradzić z takim przedsięwzięciem. Dlatego warto usługę przeprowadzki starannie zaplanować.Przeprowadzki Wrocław i okolice


Oferujemy usługi przeprowadzek prywatnych na terenie Wrocławia oraz okolic. Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową obsługą przeprowadzek mieszkań, domów i biur. Zrealizujemy też transport pianin, fortepianów oraz innych ciężkich przedmiotów takich jak sejfy, które nie są kojarzone z usługami tanich przeprowadzek. Takie realizacje są zawsze rozliczane według oddzielnych stawek. Zawsze stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów podczas transportu mebli i każdej przeprowadzki wrocławskiej. Obsługujemy różne dzielnice Wrocławia:

  • Krzyki
  • Stare miasto
  • Psie Pole
  • Fabryczna


Przeprowadzki firm Wrocław - zaufaj profesjonalistom

Już od wielu lat specjalizujemy się w realizacji przeprowadzek firm. W naszej ofercie znajdują się usługi dopasowane do wysokich wymagań klientów biznesowych, szeroko rozumiane usługi transportowe ora specjalistyczne przeprowadzki firm. Na terenie miasta Wrocławia z powodzeniem zrealizujemy przeprowadzkę mniejszego przedsiębiorstwa oraz dużej korporacji. Gwarantujemy profesjonalne przeprowadzki firm wrocławskich oraz wszelkich instytucji. Mamy wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy są doświadczonymi specjalistami w transporcie mebli. Przeprowadzki firm są bardzo wymagające, gdyż w krótkim odstępie czasu trzeba przewieźć bardzo duże ilości mebli, dokumentów oraz specjalistycznego wyposażenia. Transport mebli odbywa się według wcześniej ustalonych harmonogramów, które w usługach kompleksowej przeprowadzki firm są nieodzowne.

Przeprowadzki międzymiastowe Wrocław - przewóz mebli do innych miast w Polsce

Przeprowadzki międzymiastowe Wrocław - Zielona Góra to często wykonywana trasa przez naszą firmę. Jest to oczywiście przykładowa trasa, gdyż profesjonalna firma przewozowa wykona usługę przeprowadzki w dowolny zakątek kraju. Przewóz mebli jest realizowany na najwyższym poziomie a meble są należycie zabezpieczone na czas transportu folią bąbelkową oraz specjalistycznymi kocami. Posiadane przez nas meblowozy o zróżnicowanej ładowności umożliwiają transport rzeczy na duże odległości zapewniając kompleksową usługę przeprowadzki. Dbamy o to, aby nasze samochody były zawsze w doskonałym stanie technicznym, a transport mebli odbywał się według wszelkich norm i standardów logistycznych. Nasza firma Home-Service przeprowadzki Wrocław zawsze przyjedzie na czas, odpowiednio zabezpieczy meble i zaoferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Realizując przeprowadzki z Wrocławia do innego miasta najczęściej przewozimy wyposażenie całych mieszkań oraz domów. Jeśli są to kawalerki lub małe mieszkania 2- pokojowe wówczas dedykowanym samochodem jest Renault Master. Jeśli mówimy już o mieszkaniach 3-4 pokojowych to niezbędna będzie ciężarówka typu Mercedes Atego. Wykonanie przeprowadzek mieszkań jest możliwe po wcześniejszym umówieniu, zazwyczaj 2 tygodniowym.
Skorzystaj z naszej dedykowanej usługi: "transportu mebli Wrocław" i dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, że można robić przeprowadzki tanio.

Przeprowadzki międzynarodowe Wrocław - osiągnij z nami sukces

Jeśli planujesz przeprowadzkę międzynarodową z Wrocławia do innego kraju w Europie i chcesz aby przeprowadzka została zrealizowana profesjonalnie i zakończyła się sukcesem - skorzystaj z naszych usług. Świadczymy usługi transportu mebli Wrocław => inny kraj już od blisko 30 lat. Transportujemy dobytek naszych klientów do wielu miast za granicę i usługi przeprowadzki wykonujemy na najwyższym poziomie. Przewozimy mienie naszych klientów z Wrocławia do różnych miast w Europie Zachodniej. A ponieważ są to zazwyczaj duże odległości dobrze jest taką usługę starannie zaplanować. Miasta do których najczęściej wykonujemy transport mienia to: Berlin, Paryż, Mediolan, Sztokholm oraz Kopenhaga.

Przykładowy cennik przeprowadzek z Wrocławia do innych miast:

Już od ponad 28 lat świadczymy usługi przeprowadzek dlatego bazując na naszym doświadczeniu potrafimy z góry oszacować koszty takiego przedsięwzięcia. Uwzględniamy tu statystyczne wyliczenia z realizacji przeprowadzek z ostatnich lat.  Jesteśmy też firmą transportową więc składnikiem ceny jest oczywiście stawka za przejechany kilometr.

przeprowadzki Wrocław
Meblowóz 50m3

Trasa: Zielona Góra – Wrocław
Cena: 3500 zł

Trasa: Szczecin - Wrocław
Cena: 5500  zł

Trasa: Koszalin – Wrocław
Cena: 6800 zł

Trasa: Berlin - Wrocław
Cena: 5800 zł

Trasa: Bruksela – Wrocław
Cena: 12000 zł
przeprowadzki do Wrocławia
Meblowóz 20m3

Trasa: Zielona Góra – Wrocław
Cena: 1800 zł

Trasa: Szczecin – Wrocław
Cena: 2900 zł

Trasa: Koszalin – Wrocław
Cena: 3500 zł

Trasa: Berlin – Wrocław
Cena: 2700 zł

Trasa: Bruksela – Wrocław
Cena: 6300 zł


Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Cena przeprowadzek międzymiastowych i międzynarodowych uzależniona jest od kilku czynników. Generalnie im odległość jest dalsza tym cena usługi transportowej jest wyższa. Trochę inaczej obliczamy usługę przeprowadzki biura. Tutaj zazwyczaj tanie przeprowadzki można uzyskać poprzez próbę połączenia dwóch . Wówczas cena usługi transportowej może znacząco zmaleć. Najlepszym sposobem, głównie podczas przeprowadzek poza granice miasta jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w tym samym terminie. Podobnie rzecz się ma wykonując przeprowadzki firm. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje. Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach nasze samochody będą wracały puste. Być może znajdziesz "okazję" dla siebie.

Jak zamówić usługę przeprowadzki we Wrocławiu?

Można u nas zamówić transport przeprowadzki przez telefon lub przez formularz na stronie. Kontaktując się telefonicznie podając wszystkie niezbędne informacje, takie jak datę przeprowadzki, ilość rzeczy do przewiezienia, adres wyjazdu i docelowy. Składając zamówienie drogą elektroniczną prosimy o wypełnienie formularza przeprowadzkowego. Uwzględnione są już w nim informacje, jakie należy podać do zamówienia bądź wyceny przeprowadzki Zleć usługę transportu mebli naszej firmie a oszczędzisz czas i nerwy. Zapraszamy do kontaktu:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.