Przeprowadzki Szwecja Polska

Jeśli przeprowadzacie się Państwo z Polski do Szwecji, pewnie macie świadomość, iż trasę można pokonać na dwa sposoby. Pierwszy sposób obejmuje trasę drogą lądową - jadąc przez Niemcy oraz Danię. Trasa, jaka jest do pokonania, liczona od granicy polsko – niemieckiej do Malmö, wynosi blisko 900km. Dodatkowo na trasie należy opłacić przejazd przez dwa mosty: Storebaelt /cena 96 Euro/ oraz Oresund - łączący Danię z Szwecją /cena 86 Euro/.

Cennik mostów Dania

Drugi sposób dotarcia do Szwecji to podróż drogą morską. W zależności od potrzeb możemy skorzystać z dwóch tras promowych, których koszty wynoszą odpowiednio:
 Świnoujście - YstadGdańsk - Nynäshamn
Mercedes 50m3650 euro (2 osoby)

Ducato 17m3390 euro (2 osoby)
650 euro (2 osoby)


Jeśli trafili Państwo na naszą stronę internetową, oznacza to iż poszukujecie firmy przeprowadzkowej która przewiezie wasz dobytek do Szwecji lub ze Szwecji do Polski. Nasza firma wykonuje przeprowadzki międzynarodowe już od kilku lat i obsługujemy również ten kierunek. W Szwecji mieszka obecnie około 100 tys. naszych rodaków a zdecydowana większość żyje w regionie Sztokholm. Do tych właśnie osób szczególnie kierujemy nasza ofertę.

Szwecja podzielona jest na 21 regionów. Można tu wymienić m.in. Stockholm, Norrbotten, Skania, Västra Götaland, Kronoberg czy Halland. W Szwecji znajduje się 1500 km autostrad oraz 600 km dróg expresowych. Wszystkie drogi i autostrady są bezpłatne. Opłata obejmuje tylko ciężarówki powyżej 12t masy całkowitej. Meblowozy wykorzystywane przez naszą firmę nie podlegają tej opłacie.

Zakres wykonywanych usług:
 • Transport – meblowozy o objętości 17m3, 20m3 oraz 50m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowo – montażowe
Oto miasta w Szwecji do których najczęściej wykonujemy nasze usługi:

 • Przeprowadzki Sztokholm
 • Przeprowadzki Göteborg
 • Przeprowadzki Malmö
 • Przeprowadzki Uppsala
 • Przeprowadzki Västerås
 • Przeprowadzki Örebro
 • Przeprowadzki Linköping
 • Przeprowadzki Helsingborg
 • Przeprowadzki Jönköping
 • Przeprowadzki Norrköping

Przykładowy cennik przeprowadzek Szwecja Polska:

przeprowadzki szwecja
Meblowóz 50m3

Trasa: Warszawa – Sztokholm
Cena: 12200 - 12700 zł + prom 600 Euro

Trasa: Kraków – Malmö
Cena: 8300 – 8800 zł + prom 600 Euro

Trasa: Poznań - Göteborg
Cena: 8000 – 8500 zł + prom 600 Euro

Trasa: Zielona Góra - Sztokholm
Cena: 9500 - 10000 zł + prom 600 Euro
przeprowadzki do szwecji
Meblowóz 17m3

Trasa: Sztokholm - Warszawa
Cena: 5800 - 6100 zł + prom 400 euro

Trasa: Malmö - Kraków
Cena: 3800 - 4000 zł + prom 400 euro

Trasa: Göteborg - Poznań
Cena: 3600 - 3800 zł + prom 400 euro

Trasa: Sztokholm - Zielona Góra
Cena: 4400 - 4600 zł + prom 400 euro

Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wysokimi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje! Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz „okazję” dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.