Przeprowadzki Czechy Polska

Jeśli planujecie Państwo w najbliższym czasie przeprowadzkę do Czech to polecamy naszą firmę do wykonania tej usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie ułatwi relokację Państwa dobytku do naszych południowych sąsiadów. Liczba Polaków mieszkających w Czechach wynosi obecnie około 100 tys. Przeważająca ich liczba mieszka w stolicy Czech. Praga znajduje się w odległości 800 km od Warszawy i połączenie drogowe miedzy obiema stolicami jest dosyć dobre.

Czechy podzielone są na 13 krajów oraz miasto wydzielone Praga do którego najczęściej są wykonywane przeprowadzki. Najbardziej zaludnione kraje to morawsko – śląski ze stolicą w Ostrawie oraz południowo – morawski ze stolica w Brnie.

Autostrady w Czechach są płatne dla każdego typu pojazdów. Właściciele samochodów o masie całkowitej do 3,5 T zobowiązani są zaopatrzyć się w winiety. obowiązują trzy rodzaje winiet: 10 dniowa 310 CZK (ok. 52 zł), 1 - miesięczna 440 CZK (ok. 74 zł) oraz 1 - roczna 1500 CZK (ok. 255 zł). Samochodu ciężarowe, czyli o masie całkowitej przekraczajacej 3,5T rozliczane sa według przejechanych kilometrów i klasie emisji spalin. Dokładny koszt przejazdów znajduje się w linku koszty autostrad w Czechach.

Zakres wykonywanych usług:
 • Transport – meblowozy o objętości 17m3, 20m3 oraz 50m3. Wszystkie samochody przystosowane są fabrycznie do przeprowadzek – więcej
 • Usługa pakowania – pracownicy naszej firmy pomogą w spakowaniu rzeczy codziennego użytku takie jak naczynia, szklane przedmioty, odzież itp. Posiadamy pełen zakres materiałów pakowych takich jak: kartony, folie pęcherzykową, taśmę klejącą oraz papier pakowy
 • Załadunek i rozładunek – ekipa załadunkowa zniesie i wniesie meble oraz inne rzeczy oraz ustawi we wskazanym miejscu
 • Prace demontażowo – montażowe
Oto miasta w Czechach, do których najczęściej wykonujemy nasze usługi:

 • Przeprowadzki Praga
 • Przeprowadzki Brno
 • Przeprowadzki Ostrava
 • Przeprowadzki Pilzno
 • Przeprowadzki Karlovy Vary
 • Przeprowadzki Liberec
 • Przeprowadzki Pardubice
 • Przeprowadzki Igława
 • Przeprowadzki Ołomuniec
 • Przeprowadzki Hradec Kralove
 • Przeprowadzki Uście Nad Łabą

Przykładowy cennik przeprowadzek Czechy Polska:

przeprowadzki do czech
Meblowóz 50m3

Trasa: Zielona Góra - Praga
Ilość kilometrów: 600 km
Cena: 4200 - 4700 zł

Trasa: Poznań - Pilzno
Ilość kilometrów: 1050 km
Cena: 5600 - 6100 zł

Trasa: Szczecin - Czeskie Budziejowice
Ilość kilometrów: 1400 km
Cena: 6700 - 7200 zł
przeprowadzki czechy
Meblowóz 17m3

Trasa: Praga - Zielona Góra
Ilość kilometrów: 600 km
Cena: 1600 - 1800 zł

Trasa: Pilzno - Poznań
Ilość kilometrów: 1050 km
Cena: 2400 - 2600 zł

Trasa: Czeskie Budziejowice - Szczecin
Ilość kilometrów: 1400 km
Cena: 3000 - 3200 zł

Powyższy cennik obejmuje usługę transportu oraz załadunku i rozładunku rzeczy przez naszą ekipę załadunkową. Ceny nie zawierają usługi pakowania oraz materiałów pakowych. Powyższe ceny są cenami netto.

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wysokimi kosztami. Podejmując się realizacji takiej usługi, staramy się znaleźć możliwość ich obniżenia. Najlepszym sposobem na to jest połączenie dwóch zleceń różnych klientów, gdy mają one mieć miejsce na zbliżonej trasie i w mniej więcej tym samym terminie. Możesz więc sprawdzić naszą ofertę w dziale okazje! Tu znajdziesz informacje, w jakich kierunkach i terminach udajemy się w najbliższym czasie. Być może znajdziesz „okazję” dla siebie.

Zamówienie
W celu złożenia zamówienia lub indywidualnej wyceny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza oraz jako uzupełnienie kalkulatora przeprowadzkowego. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Jagodziński

Tel.: +48 68 323 29 23
Kom.: +48 601 554 539

E-mail: biuro@przeprowadzka.com.pl
 
Komunikat: W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług strona korzysta z plików cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.